چودری Shavez احمد: بالا بدنسازی مربی ارائه کمک مالی به جوانه زدن استعداد

چودری Shavez احمد: بالا بدنسازی مربی ارائه کمک مالی به جوانه زدن استعداد – شیوه زندگی

به روز شده: Apr 02, 2020, 13:23 IST | همکاری محتوا | بمبئی

چودری Shavez احمد انعطاف پذیر است و اغلب approcah تدریس خود را به طور مداوم به دنبال یک beter راه برای رسیدن به هر ورزشکار.او با استفاده از ‘ اشتباهات و شکست به عنوان با ارزش فرصت های آموزش

مربی نقش بسیار مهمی در sportperson زندگی. بسیاری از ورزشکار و اغلب اعتبار می دهد به مربی خود را برای آنچه که آنها را مجبور ساخته تا کنون در زندگی خود را. حتی خدا کریکت هند, Sachin Tendulkar همیشه اعتبار خود را از دوران کودکی مربی Ramakant Achrekar برای کمک به او را در سال های شکل گیری خود را قبل از او رفت و تبدیل به یک افسانه.در دو و میدانی به عنوان در هر رشته یک مربی بزرگ می تواند کار شگفتی آینده نگر با استعداد است.

یکی از این مربی است که ساخت عناوین شده است و رسیدن به جوانه زدن استعداد در دو و میدانی است Chaudhary Shavez احمد. چودری Shavez احمد می گوید: “یکی از بهترین قابلیت برای طراحی یک خیاط ساخته شده پروتکل برای هر فردی که از نظر علمی مناسب به او می دهد و او را تحول بزرگ در مدت زمان تنها با تعداد بسیار کمی از تنظیمات فعلی آموزش و تغذیه پروتکل ورزشکار بود زیر همه حمایت های پزشکی,تغذیه, علم و تجربه”. چودری Shavez احمد اتهامات بدون هزینه از بدنسازان و حتی آنها را پشتیبانی مالی.

Shavez احمد مربی باید بیش از 100 سطح حرفه ای بدنسازان تا کنون. او 10 سال تجربه در پرورش اندام و تبدیل به یک ناجی برای جوانه زدن استعدادهای ورزشی که تمایل به نگاه پس از نظر مالی محروم بدنسازان. متعلق به خانواده ای از علمای Unani و آیورودا Chaudhary Shavez احمد است که به خوبی مجرب و تحصیل کرده که دارای مدرک صنایع غذایی و تغذیه.خود را در مراقبت از طبیعت به سمت افراد نیازمند باعث می شود او همیشه در دسترس است برای همه و همیشه آماده است برای کمک به هر کسی که نیاز به.بیش از 500 دانش آموزان در سراسر جهان طول می کشد او را به عنوان استاد خود است. چودری Shavez احمد معتقد است که مربی-ورزشکار روابط است فقط به عنوان مهم به عنوان دستیابی به برنده. ایجاد روابط با ورزشکاران کمک می کند تا یک مربی را در درک چه انگیزه و یا درایوهای هر فرد است.

ایجاد یک رابطه با هر ورزشکار کمک می کند تا بهبود کلی روحیه تیم در علاوه بر این به کمک به اطمینان حاصل شود این تیم را انجام رساندن اهداف خود.چودری Shavez احمد همان whenit می آید به ساختمان روابط با دانش آموزان خود را. یکی از بهترین و با کیفیت است که چودری Shavez احمد حمل با او نمی کند و او را پریشان چگونه هر یک بازی است که در ارتباط با شغل خود به عنوان یک معلم. بر اساس تجربه خود به عنوان یک دانشجو و به عنوان یک مربی خوب او می داند که ورزش فقط بازی و صرفا یک وسیله نقلیه به آموزش خود را از اتهامات دیگر مهم تر درس های زندگی. چودری Shavez احمد می داند که آنچه او تدریس و چگونه او چگونه خواهد شد که تاثیر بر دانش آموزان خود را که می رود به مراتب فراتر از ورزش است.

چودری Shavez احمد انعطاف پذیر است و اغلب approcah تدریس خود را به طور مداوم به دنبال یک beter راه برای رسیدن به هر ورزشکار.او با استفاده از ‘ اشتباهات و شکست به عنوان با ارزش فرصت های آموزش. دیگری با کیفیت خوب که چودری Shavez احمد با او است که او درک خود را بدنسازان نقاط ضعف و قوت. علاوه بر این فقط مربیگری Chaudhary Shavez احمد به اشتراک گذاری خرد و بینش در زندگی بر اساس تجربه شخصی است. در هند ما شده اند قادر به اتخاذ مدل کامل در کشورهای اروپایی که در آن مدارس تبدیل به حوضه آبریز مناطق برای ورزشی استعداد هستند که پس از پرورش از طریق آموزش و رقابت در منطقه دولت و در سطح ملی است.اما در این مورد متفاوت است با Chaudhary Shavez احمد.

چودری Shavez احمد هند یکی و تنها در سطح حرفه ای مربی است که شخصا در ارتباط با افسانه های دوران مدرن بدنسازی مانند احمد عسکر(کویت اکسیژن),احمد wardany(مصر هالک),حسن مصطفی (مدال طلا کویت)نیک واکر(ایالات متحده آمریکا)زاک شاه خان(انگلستان) Behroztabaani (ایران) و غیره. او نیز به خوبی شناخته شده در خاور میانه و دیگر کشورهای اروپایی مانند, ایران, عراق, کویت, عربستان سعودی, انگلستان, برزیل, آلمان و لهستان از جمله ایالات متحده آمریکا و کانادا است. مربیان مانند Chaudhary Shavez احمد شده اند ابزاری در کمک به بدنسازان رسیدن به پتانسیل خود را.سهم خود را و فداکاری در ورزشی ثبت کمک کرده است هند در گرفتن بیشتر و بیشتر با استعداد و علاقه بدنسازان است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de