Charu Ghai یک خالق محتوا با برخی از هدف خوب

Charu Ghai یک خالق محتوا با برخی از هدف خوب – شیوه زندگی

انتشار: Jun 09, 2020, 12:04 IST | همکاری محتوا | بمبئی

Charu Ghai باعث می شود مطالب در Vmate و Infinite و دیده شده است با وبلاگ مانند Parmish Verma, MD, خواننده و بسیاری از بیشتر.

Charu Ghai

Charu Ghai

Charu Ghai است Infinite احساس است که ویروسی با محتوا و دارای میلیون ها نفر از دوست در Tik Tok. Charu باعث می شود مطالب در Vmate و Infinite و دیده شده است با وبلاگ مانند Parmish Verma, MD, خواننده و بسیاری از بیشتر.

نه تنها او باعث می شود مطالب خوب اما او نیز موفق به آوردن مطالب را با صدای خود او. او شروع به ساخت فیلم خنده دار زمانی که او متوجه شد که این امر کمک به مردم برای ارتباط با او و به آنها یک پیام خوب به عنوان به خوبی. بسیاری از ویدئوها را بسیار خوب پیام در پایان. او خالق از ماه جایزه از Vmate به عنوان به خوبی.

Charu خوب نبود در مطالعات پس از این او را ناراحت است که او می تواند شکست در زندگی, اما در حال حاضر او می گوید که زمان سختی رفته است و در حال حاضر آینده روشن است. او رسما مدیریت توسط Sahil Gahalyan یکی از جوانترین دیجیتال کارشناسان از هند است.

در آغاز Charu دریافت بسیاری از انتقاد و در یک نقطه او از دادن حتی.
اما ماموریت او به کسب درآمد از طریق فیلم. تنها هدف برای گسترش شادی در هر گوشه ای از جهان است و این ثابت می کند که او خالق است با برخی از هدف خوب است.

او همچنین برخی از ویروسی روند در Vmate و Infinite که حدود 10M نمایش ها در یک ویدیو. هدف قرار دادن این تعداد زیادی از نمایش است که آسان برای هر کسی اما او موفق به حفظ آن است. طرفداران او را دوست دارم او را به زمین طبیعت و genuinity.

Charu Ghai زندگی در دهلی & نگه می دارد و بازدید از نقاط مختلف جهان است. او میلیون ها نفر از طرفداران در Vmate و بیش از 3.5 Lakhs followers on Infinite به عنوان به خوبی. بهترین دلیل برای رشد این است که او به طور مداوم بهبود نگه می دارد او محتوا و کیفیت تولید. Charu ممکن است زودتر دیده می شود در یک گرند موزیک ویدئو کارگردانی شده توسط مدیر ریخته گری تبدیل شده است مدیر دینش Sudarshan Soi. بهترین Charu!

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی.


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de