چارلی Blackmon پاک از coronavirus می پیوندد رشته کوه های راکی برای تابستان اردوگاه

ریش بازگشته است.

Colorado Rockies outfielder چارلی Blackmon پیوست هم تیمی های دوشنبه در Coors زمینه به آمار و درست در اولین سازمان یافته عمل پس از پاک بودن از coronavirus. چهار-زمان-ستاره خوش بین است او آماده خواهد شد برای بازی در 11 روز برای رشته کوه های راکی’ بازکن فصل جولای 24 در تگزاس رنجرز.

“من احساس می کنم بزرگ است. من احساس کردند که راه را برای حداقل دو هفته در حال حاضر” Blackmon گفت: در یک ویدئو کنفرانس تماس بگیرید. “من تا به حال یک روز و نیم از علائم و پس از آن من شروع به احساس بسیار بهتر است. من می خواهید به آماده شدن برای روز افتتاحیه. که یک دوره بسیار کوتاه از زمان برای آماده شدن برای لیگ اصلی بیس بال. من بهترین من را انجام, اما, این نوع از هدف است.”

Blackmon اولین تجربه آنچه که او به عنوان یک خفیف آنفولانزا — سردرد و سرفه و بدن درد — در اواخر ماه ژوئن کردم و تست شده برای coronavirus از احتیاط. Blackmon گفت: “من blindsided با نتیجه مثبت است.”

دو رشته کوه های راکی بازیکنان فیلیپ Diehl و رایان Castellani همچنین دریافت مثبت COVID-19 آزمون به عنوان اولین گزارش دنور پست.

“ما خیلی امن” Blackmon گفت. “ما (سفارش) را از مواد غذایی ما دایره بسیار کوچک بود و ما امن بودن تا آنجا که با پوشیدن ماسک و شستن دست ما است. من واقعا نمی دانم که چگونه من آن را قرارداد. من آرزو می کنم من. پس از آن من می دانم چیزی در مورد آن. ظاهرا آن فوق العاده مسری است.”

مدیر جوانه سیاه و سفید به خبرنگاران گفت که Blackmon خواهد شروع به عقب تا دوشنبه با چند پنبه حلاجی تمرین جلسات و فردی مته کار می کنند.

“من مطمئن هستم که (Blackmon) شده است نگه داشتن خود را در برخی از مرتب کردن بر اساس شکل و هر آنچه که ممکن است سیاه و سفید” گفت. “دانستن چارلی و تعهد خود را به حرفه او بوده است انجام آنچه او احساس می کند او نیاز به انجام به آماده شود برای امروز و امیدوارم آماده برای جولای 24. به طور کلی من خوشبین هستم. ما در حال رفتن به سازمان دیده بان او را هر روز به دیدن او چگونه است و چگونه او را انجام می دهند.”

Blackmon توصیف زمان خود را در قرنطینه به عنوان “بی حوصله نشسته وجود دارد در زیرزمین” و گفت که او هیجان زده به پشت در Coors زمینه است. Blackmon اضافه شدن رشته کوه های راکی’ جدید ایمنی و بهداشت پروتکل ها “بسیار سخت” و او با ابراز نگرانی در مورد بازگشت به بازی.

“من واقعا نمی دانم چگونه آن را برای رفتن,” Blackmon گفت. “معمولا آینده به بهار آموزش مشغول به کار هستم و بسیار regimented برنامه ای است که من انجام داده ام برای سال ها و سال ها. … در این سال متفاوت است. من بیمار بود و واقعا نمی توانستم انجام خیلی از لحاظ جسمی در حالی که برای. در حال حاضر من در تلاش برای آمدن به عقب با زمان کمتری برای آماده سازی. من هرگز واقعا انجام می شود که قبل از کنار آمدن خاموش DL. معمولا, این نوع از وضعیت است به مایع و شما رو قادر به خواندن و ایجاد تغییرات.

“من فکر می کنم من خواهد شد و آماده برای بازی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de