Charles Barkley سهام داستان خنده دار در مورد مایکل جکسون و نشان می دهد مورد علاقه خود گروه رپ در تمام دوران


Illustration for article titled Charles Barkley Shares Hilarious Story About Michael Jackson and Reveals His Favorite Rap Group of All Time

عکس: لیزا O’CONNOR (خبرگزاری گتی ایماژ)

من به خودم افتخار بودن بسیار هوشیار و یک راه عالی برای یادگیری در مورد کسی است که یا کفش خود یا طعم خود را در موسیقی. به عنوان یک رسانه شکل NBA Hall of Famer Charles Barkley صرف بیشتر وقت خود را پشت میز نشسته بنابراین من هیچ ایده چه نوع از کفش یا کفش های او را در اینجا تاب. اما در آخرین قسمت از اتاق بخار , پادکست, او را فاش کند که مورد علاقه خود گروه رپ از همه زمان بود و همچنین یک داستان خنده دار در مورد مایکل جکسون.

تبلیغات

با توجه به HipHopDX, Barkley و شرکت میزبان Ernie جانسون بحث شد یک الگوی رفتاری محبوب بیل کلینتون برگزاری چهار از آلبوم های مورد علاقه هنگامی که یک تماس گیرنده خواسته 11-زمان NBA All-Star آنچه خود را از آلبوم های مورد علاقه بودند. متاسفانه چاک نبود قادر به نام هر—هر چند Marvin Gaye را در اینجا عزیز من می میرم یک پاسخ قابل قبول—اما او فاش که مورد علاقه خود گروه رپ شد و هر چند به اندازه ترس من این بود tennessee companies and Southstar.

“شماره یک من نمی دانم دقیق [آلبوم]. هر آلبوم با دشمن” Barkley پاسخ بدون مردد. “دشمن عمومی است که مورد علاقه من گروه رپ در تمام دوران است.”

تبلیغات

اگر شما ممکن است به یاد اعضای گروه Chuck D و عطر و طعم Flav در حال حاضر درگیر در یکی از عجیب و غریب ترین beefs در تاریخ هیپ هاپ. پس از امتناع از شرکت در یک برنی ساندرز تجمع در ماه مارس به عقب زمانی که در خارج از تجمعات هنوز کاملا طبیعی—Flav ظاهرا لگد از این گروه فقط برای Chuck D به ادعا می کنند که Flav اخراج شد صرفا یک شوخی احمق ماه آوریل برای کمک به ترویج پروژه های جدید است.

مشکل جزئی: Flav نبود در شوخی است.

“من یک بخشی از خود جعل @mrchuckd,” Flav توییتی در پاسخ. “جدی تر وجود دارد همه چیز در جهان در حال حاضر از احمق آوریل جوک و رها کردن پرونده. نیازهای جهان بهتر از این. به شما می گویند ما رهبران پس از عمل مانند یک.”

تبلیغات

تا آنجا که Barkley را دوست دارد دشمن و آن را تحت الشعاع قرار عشق خود را برای همه چیز مایکل جکسون. بنابراین در حالی که او تا به حال مخاطبان توجه آبرن افسانه همچنین یک داستان خنده دار در مورد سلطان پاپ.

تبلیغات

از HipHopDX:

“هر چیزی Michael Jackson, I love Michael Jackson, حتی اگر او در آویزان اما من هنوز هم دوست دارم مایکل جکسون” گفت: Barkley, قبل از اینکه coaxed توسط موبایل جانسون برای به اشتراک گذاشتن بقیه داستان.

“یک روز من در تلویزیون نشان می دهد. به یاد داشته باشید [مایکل] برگزار می شود یک کودک بیش از بالکن? بنابراین من نشان می دهد و [وکیل] گلوریا Allred بود و من دیوانه رفت او گفتن او را به خفه شو و هی گوش دادن Michael Jackson—او فقط در آن لحظه او را به تو صدمه هیچ کودک و blah blah blah” به یاد Barkley. “من گفت: خانواده یک معامله بزرگ از هر زمان مشاهیر و انجام هر کاری و که فقط غیر ضروری و ناخواسته برای,” او اضافه شده است.

مایکل گرفتار باد از صریح تحلیلگر را خارج از دادگاه دفاع و می خواستم با تشکر از او را شخصا.

“بنابراین من عامل به من گفت:” هی مرد مایکل جکسون دیدم شما در تلویزیون از او. او می خواست به تماس بگیرید و می گویند با تشکر از شما. می توانید او را به من شماره شما?’ من گفت: “آره. او مایکل جکسون را به من بدهد که او را میخوام تماس” گفت: Barkley. “بنابراین او خواستار او می گوید:” چارلز?’ من گفتم: “بله.” او گفت: “این است مایکل جکسون.’ من گفت: “هی مرد من بزرگترین فن خود را.’ او می گوید: “من فقط به نام و به شما بگویم که من شنیده ام آنچه شما گفت که ميانگين بانو گلوریا Allred بود گفت: [کارهای بد] در مورد من در تلویزیون است. من می خواستم برای تماس و می گویند با تشکر از شما برای دفاع از من,” او اضافه شده است.

Barkley ادامه داد: “پس من بگو:” من فقط می خواهم به شما بگویم من شما بزرگترین فن در جهان است. این امر می تواند یک افتخار و یک لذت برای دیدار با شما در فرد’ و من رفتن نگه دارید. و پس از آن من می گویند: “سلام سلام سلام.’ سپس متوجه شدم که پس از او گفت آنچه که او می خواست به او می گویند او گذاشت. و من فقط درهم و برهم در مورد آنچه که یک فن بزرگ من بود.”

تبلیغات

لعنت به این که مایکل ؟

شما می توانید گوش دادن به قسمت در تمامیت خود را در زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im