چارلز بارکلی در قرنطینه بعد از تست برای Coronavirus: “من نشده است احساس بزرگ’


Illustration for article titled Charles Barkley in Self-Quarantine After Testing for Coronavirus: I Havent Been Feeling Great

به عنوان coronavirus همچنان به موج دار شدن در سراسر جهان ورزش, NBA, hall of famer Charles Barkley اعلام کرده است که او را تحت عزت قرنطینه.

CBS Sports گزارش که 11-زمان NBA All-Star به نام به پنج نسخه از داخل NBA on TNT به نشان می دهد که او آزمایش شده است coronavirus و تحت self-قرنطینه به عنوان او در انتظار نتایج.

تبلیغات

“من صرف قبلا بخشی از این هفته در شهر نیویورک است. زمانی که من کردم به آتلانتا دیروز من به خوبی احساس” Barkley گفت. “من به صحبت به یک زن و شوهر از مردم در ترنر و یک زن و شوهر پزشکان و آنها به من گفتند به عزت قرنطینه برای 48 ساعت آینده. من دیروز این است که من در روز دوم.”

او ادامه داد: “من شده اند احساس بزرگ و آنها نمی خواهند به هر گونه شانس […] رفتم و در زمان coronavirus آزمون اواخر این بعد از ظهر من و بعد فورا رفت واز نتایج. بنابراین من فقط نیمه در برزخ در حال حاضر. من واقعا امید آن بود فقط یک اشکال اما دوست من گفت: من در نیویورک در اوایل این هفته به دلیل بود که یک کانون و زمانی که من کردم به آتلانتا من فقط نبود احساس خوبی است. اما من در زمان آزمون من بدست نمی, نتایج, و این جایی که من هستم در حال حاضر.”

تقریبا کل جهان شده است محوری به هرج و مرج در هفته های اخیر به عنوان coronavirus است wreaked بی سابقه ای از ویران کردن, با ورزش صنعت که یکی از سخت ترین کسب و کار رسید.

تبلیغات

در هفته گذشته, این , NBA, NCAAو MLB را به حالت تعلیق در عملیات به طور نامحدود با دیگر لیگ ها و حوادث در سراسر جهان یا زیر کت و شلوار و یا در حال لغو آشکار است.

تبلیغات

لطفا امن وجود دارد میشم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de