خیریه در حاشیه

خیریه در حاشیه – زندگی

به روز شده: مارس 17, 2020, 09:04 IST | P Vatsalya | بمبئی

سلامت اقتصادی و بحران ساخته شده است که نیازمندان را از بسیاری از, اما برخی از آنها بیشتر محروم. در اینجا یک لیست از سازمان کمک به آسیب پذیر جوامع آنها شما می توانید پشتیبانی

این بیماری همه گیر است به طور نامتناسبی تحت تاثیر آسیب پذیرترین جوامع از جامعه ما از جمله دستمزد روزانه کارگران بی خانمان بافندگان ترانس مردم و حتی درمانده حیوانات ولگرد. این گروه بستگی دارد که روز به روز درآمد برای بقای خود نبوده و قادر به تولید هر درآمد. غیر انتفاعی و سازمان هایی که به طور سنتی کار می کرد برای این جوامع در حال حاضر آنها را کمک به حفظ از طریق بحران است.

بی خانمان ها و فقرای شهری

کسانی که بی خانمان هستند و در طول مستند فاقد منابع خود را امن نگه دارید. Uday بنیاد کمک به توزیع مواد غذایی و ملزومات و بهداشت کیت.

ketto.org/fundraiser/UdayFoundationfor تاج?پرداخت=فرم
برای اطلاعات بیشتر: udayfoundation.org/

مهاجر کار روزانه دستمزد کارگران

Migrant labour, daily wage workers

Ajeevika افزایش رفاه کارگران مهاجر در بخش غیررسمی.
ketto.org/fundraiser/covid-19-relief-and-post-pandemic-rebuilding-of-migrant-lives?payment=form
برای اطلاعات بیشتر: aajeevika.org/

حیوانات ولگرد

Stray animals

حیوانات برام بالینی نجات تسهیلات برای دستگیر میشوند و حیوانات رها شده. سگ های ولگرد و گربه بستگی دارد تا حد زیادی در سخاوت از انسان—محلی ماهی فروش قصاب و یا عاشق حیوانات-که در حال حاضر خانه محدود شده است.
amtmindia.org/

مردم تغییر جنسیت

Transgender people

Samabhabona یک ترانس رهبری سازمان کار برای ترانس حقوق. این همکاری با سازمان های دیگر در بنگال غربی به حمایت از ترانس مردم در دولت که معمولا بستگی به سعی و آزمایش روش ساخت پول مانند درخواست برای صدقه یا کار جنسی. آنها قصد دارند برای حمایت از 250 ترانس زنان است.
ourdemocracy.در/کمپین/WestBengal
TransCommunity

بافندگان و صنعتگران

Weavers and craftspeople

این FDCI همراه با وزارت پارچه گرد هم آمده اند برای راه اندازی یک COVID-19 پشتیبانی صندوق برای کارگران در صنعت نساجی. برای هر R2,000 شما اهدا به FDCI حمایت, صندوق, Shruti Sancheti از Pinnacle شما ارسال خواهد شد هفت شیک, دوستدار محیط زیست میباشند.
اشکال.gle/N72FThR 8B22pMN Cm8;
تماس: 8077921221

Weavers and craftspeople

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de