کلرادو اسپرینگز — اگر Trevor Moore یکی را انتخاب NHL تیم برای بازی با آن خواهد بود Los Angeles Kings. و اگر او تا به حال یک کشور در یک بازی NHL ورزشگاه سری بازی خواهد بود کلرادو.

که بسیار واضح است. و اگر او تصمیم به بازی برای یک مربی را احتمالا جیم Montgomery. مور نمی گویند که روز جمعه زمانی که من با او پس از Los Angeles Kings’ تمرین در ورزشگاه شاهین; او تنها اشاره کرد که مونتگمری است که دلیل اصلی او با بهره گیری از NHL حرفه ای.

مور 24 لس آنجلس-منطقه بومی که ستاره دار در دانشگاه دنور و با تشکر از Feb. 5 تجارت از تورنتو به لس آنجلس و او در حال حاضر بازی برای زادگاه خود پادشاهان. او در مواجهه بهمن در شنبه, هوای آزاد, بازی در ورزشگاه شاهین با پدر و مادر خود و یار در حضور.

“جایگاه ویژه ای کلرادو. من آن را دوست داشتم اینجا” مور در حال حاضر پادشاهان سوم-خط جناح چپ به من گفت. “من عاشق این شهر و مردم است. فقط یک محل عالی.”

مور همچنین سه سال در DU تحت مونتگمری که شد ستاره دالاس سر مربی قبل از 2018-19 فصل و اخراج شد Dec. 10 به صورت حرفه ای انجام. در Jan. 3 Montgomery منتشر شد بیانیه ای گفت او شلیک شد مربوط به الکل و او از رفتن به ناتوانی.

“مونتی واقعا تولیدات من به 200 فوت بازیکن. من شروع به بهبود من کل بازی و من فکر می کنم که چه به پایان رسید تا گرفتن من از این راه دور” مور گفت. “اگر من فقط یک ماهر مرد در خارج وجود دارد من فکر نمی کنم من می تواند تقریبا به عنوان موفق به عنوان من در حال حاضر به لطف چه مونتی و DC (دیوید کارل) به من آموخت.”

مور چپ DU در جولای 2016 قبل از ارشد خود را در فصل امضای حداکثر رایگان-عامل قرارداد با Maple Leafs. پیشگامان با پیروزی در سال 2017 مسابقات NCAA هنگامی که مور شد بازی برای تورنتو Marlies آمریکا هاکی لیگ.

مور هیچ تاسف در مورد تبدیل نرم افزار و همکلاسی های خود را پیروزی در مسابقات قهرمانی ملی. برخی از کسانی که همکلاسی مانند اوان Ritt از Lakewood, شدند, برنامه ریزی برای حضور در بازی روز شنبه در حمایت از مور.

“شما یک عامل آزاد و هرگز نمی دانید که چگونه همه چیز در حال رفتن به لرزش ارشد خود را در سال است. شما باید برای حمله به زمانی که آهن گرم است. شما رو به آن را انجام دهد زمانی که شما می توانید آن را انجام دهید” مور گفت.

مور دختر Monique Domme از کلرادو اسپرینگز و پدر و مادر دیو و شارون مور از Simi Valley کالیفرنیا زمان در بازی روز شنبه به عنوان یک افتخار جشن ترور دستاوردهای.

آسمان بالا کلرادو. بازی روز شنبه پخش شد و در ارتفاع 6,661 پا بالاترین NHL بازی در لیگ تاریخ است. آن را شکست و رکورد قبلی از 5280 فوت در سال 2016 ورزشگاه سری بازی در Coors زمینه است.

در حالی که Avs عادت به بازی در 5280 فوت, “اضافی (1,400) فوت شد کاملا تفاوت صادقانه با شما” گیب Landeskog گفت: پس از جمعه تمرین. شما فکر می کنید شما مورد استفاده برای بازی در ارتفاع, اما آینده در اینجا ما مکیدن باد وجود دارد. آن سخت بود. در پایان روز آن را برای رفتن به یک انفجار. این بازی شما نوع مرتب کردن بر اساس بازی آدرنالین. شما عصبی هستید. شما هیجان زده هستیم. شما فقط نوع بیرون رفتن وجود دارد و بازی. شما خواهید بود خسته بدون توجه به آنچه. اما ارتفاع احتمالا بازی کمی از یک عامل است.”

اضافه شده ناتان MacKinnon: “شما می تواند احساس آن را برای اطمینان حاصل کنید. مکیدن باد. اما آن را احساس خوب است. هوا بسیار نازک شما احساس می کنید مثل شما فقط پرواز در اطراف شما احساس مثل شما واقعا سریع است. من همیشه برای پیدا کردن که در آینده از سطح دریا مناسب برای دنور من احساس می کنم آن را آسان به اسکیت بازی کردن و آن هم از نوع احساس است که امروز برای اطمینان حاصل کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im