اتاق: شیراز ارتقاء برای عقاب’ خشک اوکانر و دوم AHL تیم احتمالا در آینده به کلرادو

آناهایم, کالیفرنیا. — Sheldon خشک دریافت یک غول جنوب کالیفرنیا ارتقا دهید.

زیر کلرادو عقاب تمرین پنج شنبه در انتاریو واقع در کالیفرنیا است خشک در زمان یک تماس تلفنی مهم, بررسی خود را متواضع تیم در هتل منتظر ترافیک به مرگ و سپس سوار در اینجا به آناهایم که او بررسی می شود به سقوط بهمن در این هتل پنج ستاره است.

او سالانه pro-رتبه حقوق و دستمزد به طور ناگهانی افزایش یافت و از $395,000 به $735,000.

خشک جایگزین T. J. Jones در Avs’ فهرستی با Iaea پرواز در اینجا با Avs و سپس گزارش به عقاب در انتاریو است.

“ما در حال درمان واقعا خوب با عقاب, اما نه کاملا پنج ستاره” خشک به من گفت که صبح روز جمعه از هوندا مرکز. “کوچک ارتقا دهید.”

بهمن/عقاب رو به جلو, بازی های برگزار شده در روز جمعه NHL بازی برابر Anaheim Ducks شد و انتظار می رود نیز در صف شنبه در لس آنجلس در برابر پادشاهان (اگر چه Avs همچنین به یاد می آورد عقاب رو به جلو لوگان اوکانر در صبح روز شنبه و او ممکن است در جای خشک و یا پیوستن به او را در صف).

عقاب در ضمن تا به حال بازی جمعه در انتاریو سلطنت (AHL وابسته به پادشاهان) و شنبه در بیکرزفیلد Condors (Edmonton Oilers).

بنابراین Avs و عقاب بودند در شبیه آخر هفته سفرهای جاده ای در همان منطقه — البته نه به عنوان معتبر به صورت جزئی leaguers مثل Wave که او را دیدم سالانه pro-رتبه حقوق و دستمزد قطره از $700,000 دلار 425,000 بیش از آخر هفته.

خشک و عقاب همچنین در بیکرزفیلد و انتاریو آخر هفته گذشته قبل از بازگشت به لاولند برای چند روز تا زمانی که نواز تجاری پرواز به شیراز.

خشک, 25, به دنبال به جلو به دوم خود را NHL فرصت این فصل است. او همچنین به یاد می آورد توسط Avs on Nov. 28 بازی یک بازی قبل از بازگشت به عقاب.

او در حال حاضر سعی کنید به پلاگین Avs’ حفره های عمیق در جلو به دلیل آسیب به Mikko Rantanen, ناظم کادری و مت کالورت — که هر یک را از دست بقیه ماه و احتمالا طولانی تر است.

“این یک فرصت است. بعدی مرد تا ذهنیت است. که اعتباری به جو (Sakic) و کارکنان خود را. عمق زیادی در این سازمان است. تا زمانی که نام خود را به نام شما را مجبور به انجام کار خود را. اگر من می تواند کمک, که خواهد بود.”

خشک گره خورده است به عنوان عقاب’ سومین گلزن برجسته با 34 امتیاز در 47 بازی. او یک تیم-بالا 20 گل.

یکی دیگر از کلرادو AHL تیم ؟ عقاب در حال شرقیترین AHL تیم در اقیانوس آرام بخش که شامل پنج کالیفرنیا تیم به علاوه Roadrunners در توسان Ariz. این بخش تشکیل شده که در کالیفرنیا تیم NHL (پادشاهان, اردک, کوسه) دو آلبرتا تیم (کلگری و ادمونتون) و آریزونا شغالها نقل مکان کرد و خود را وابسته به اهل شهرهای نزدیک تیم NHL.

پس از آن آمد عقاب شد که یک AHL گسترش حق رای دادن 50 مایلی شمال دنور در آغاز این فصل. در حال حاضر عقاب ممکن است که در آینده شریک سفر از کلرادو اسپرینگز.

به عنوان اوایل به عنوان 2021-22 این شعله کلگری به طور بالقوه می تواند حرکت استاکتون گرما از استاکتون کالیفرنیا به کلرادو اسپرینگز و Broadmoor جهان عرصه است.

شعله های آتش به نفع یک AHL تیم در همان زمان در منطقه و عرصه جهانی است و دیگری به دنبال هاکی مستاجر چون دانشگاه کلرادو در حال حرکت است به جدید در پردیس اد رابسون عرصه در پاییز 2021.

عقاب شد کلرادو برای اولین بار AHL تیم برای شروع 2019-20 فصل است. در حال حاضر دولت می تواند دو AHL تیم در امتداد بزرگراه بین ایالتی 25 اما به اندازه کافی دور از هم جدا در نظر گرفته شود دو نوع هاکی بازارهای NHL Avs در وسط.

برای تلفن های موبایل مانند حرفه ای هاکی بهشت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im