اتاق: شنبه مشخص شده غیر رسمی پایان NHL فصل به طور منظم. در حال حاضر چه ؟

NHL فصل به طور منظم غیررسمی شنبه به پایان رسید و اگر همه بازی ها تا به حال نشده است به تعویق افتاد و پس از مارس 12 بهمن را میزبانی St. Louis Blues در آخر فصل برای هر دو تیم در پپسی سنتر.

این بازی احتمالا تا به حال پیامدهای عظیم در شناسایی مرکز بخش برنده و در کنفرانس غرب به طور منظم فصل قهرمان. NHL “مکث” آغاز شد و با بلوز (42-19-10) پیشرو Avs (42-20-8) توسط دو نقطه (94-92) با کلرادو داشتن یک بازی در دست است.

سنت لوئیس تا به حال 11 بازی های باقی مانده این Avs 12. آینده-نزدیک ترین بخش مرکزی چلنجر بود Dallas یک دور 10 امتیاز پشت کلرادو با 13 بازی های باقی مانده. آینده-نزدیک ترین کنفرانس غرب چلنجر بود Vegas با 86 امتیاز و 11 بازی برای رفتن.

خط پایین: چه شد پس از آن است که آنچه در آن است در حال حاضر. و چه شده اند حماسی به طور منظم فصل آخر در دنور بود. و یا آن را احتمالا نمی خواهد اگر بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به فشار فصل چندان دور برگشت لیگ مردد به خندق بازی های باقی مانده یا برخی از آنها و رفتن به پلی آف.

البته این COVID-19 بحران می تواند در پایان فصل به طور کامل.

شهر کلگری جمعه اعلام کرد که تمام رویدادهای لغو طریق ژوئن 30, معنی شعله کلگری نیست واجد شرایط به بازی بازی های خانگی تا پس از آن. دیگر NHL شهرستانها احتمالا موضوع عمومی مشابه محدودیت اگر آمریکای شمالی کارشناسان بهداشت نمی تواند شناسایی تقریبی پایان همه گیر.

به دنبال بازگشت همه ما می توانید انجام دهید این است حدس و گمان در مورد آنچه ممکن است شده اند. خواهد بهمن به پایان رسید برای اولین بار در بخش و کنفرانس? چه تیم خواهد کلرادو باز برگشتی برابر چهار شنبه یا روز پنج شنبه در Pepsi Center

در اینجا چیزی است که 16 تیم جام استنلی براکت ممکن است مانند نگاه:

کنفرانس غرب: No. 1 بهمن در مقابل شماره 8 Canucks (وحشی-کارت دو); شماره 2 شوالیه طلایی در مقابل شماره 7 شکارچیان (وحشی-کارت یک); بلوز مقابل ستاره (مرکزی Divison); Oilers مقابل Canucks (آرام بخش).

کنفرانس شرق: شماره 1 برونز در مقابل شماره 8 نشینان (وحشی-کارت دو); شماره 2 پایتخت در مقابل شماره 7 طوفان (وحشی-کارت یک); رعد و برق در مقابل افرا برگها (Atlantic Division); آگهی مقابل پنگوئن (شهری را بدست آورد).

که می شده اند و هیجان انگیز در دور اول به خصوص در استان آلبرتا (ادمونتون در مقابل کلگری) و ایالت پنسیلوانیا (فیلادلفیا در مقابل پیتسبورگ).

باز کردن نامه های از مارتین لیند. کلرادو عقاب صاحب مارتین لیند نوشتن است به طور منظم به دوستان خود و کارکنان خود را از همه کسب و کار خود سرمایه گذاری در شمال کلرادو — که بسیاری از آنها بسته در طول coronavirus همه گیر از جمله بهمن آمریکایی لیگ هاکی وابسته است.

لیند گفت: هیچ اخراج برنامه ریزی شده در درون هاکی حق رای دادن و یا عظیم خود را توسعه پروژه فقط در شرق بزرگراه میان ایالتی 25 در لاولند است که شامل یک جدید و بزرگتر 10000 صندلی عرصه هاکی برای عقاب است. لیند خانواده مهاجرت به نزدیکی ویندزور از آلمان است.

“پدر بزرگ من رد شد ورود به ایالات متحده به خاطر او و برادرش هر دو حال pinkeye در سنین 5 و 7” لیند نوشت: در تازه ترین نامه. “آن دو پسر کوچک ساخته شده آن را دوباره به آلمان بازگشت به آمریکا و پیدا ویندزور, کلرادو به اتحاد دوباره با پدر و مادر خود و خواهر و چند ماه بعد. پدر من یک 3-پوند premie متولد در میانه رکود بزرگ در وسط گرد و غبار کاسه تا به حال هیچ دکتر هیچ بیمارستان و تا به حال یک نقص قلبی که نیست در بر داشت 70 سال است.

“من معتقدم که این سرنوشت من بود و به حق در اینجا در حال حاضر و من به شما خوش آمد همه به این باور با من و خانواده من است که ما دقیقا همان جایی که ما قرار است به ما اضافه خواهد شد این طوفان و دوباره تبدیل به پیروزی بیش از سختی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de