اتاق: خطر از دست دادن یک بازی در حال تغییر ستاره به COVID-19 شناور خواهد شد بیش آف جام استنلی

فرض NHL اردوگاه های آموزشی باز جمعه و تیم می رسند در واقع در خود مرکز شهرستانها جولای 26, این پیشنهاد 24-تیم پلی آف جام استنلی باید یک بوق زدن.

اگر بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتد نیست.

قطعا وجود دارد بسیاری از ifs در مورد NHL بازگشت به بازی و اتمام 2019-20 فصل و شروع می کنم با یک مثال هر بهمن فن می توانید در قرعه کشی بهره از.

اگر ناتان MacKinnon این Avs’ بهترین بازیکن تست مثبت برای coronavirus اما او بدون علامت یا نیست بیش از حد بیمار به بازی ؟ NHL روشن ساخته است: او در مستند و واجد شرایط برای بازگشت تا زمانی که او چهار روز متوالی منفی شد.

اما اگر ردیابی منجر به یک پیشخدمت در داخل هتل حباب به احتمال زیاد پخش كردن, COVID-19 به MacKinnon در میان صدها نفر از بازیکنان اقامت در هتل با هر تیم در طبقه های مختلف اما همه از خوردن همان غذا ؟

اگر MacKinnon تست مثبت است اما بدون علامت و یا احساس می کند به اندازه کافی خوب به بازی آیا شما واقعا او را اجباری ابتدا در حالی که همه دیگران در معرض در همان حباب هتل همچنان به بازی ؟

NHL لیگ است که اجازه بوستون کاپیتان Zdeno کاراکتر به بازی در بازی های 5 و 6 و 7 از سال گذشته جام استنلی نهایی با پین پشتیبانی از چند شکستگی فک و آن را به یک لیگ با سابقه بازیکنان بازی با شکسته اندام ها و دیگر آسیب های جدی.

NHL است قبل از هرگز شده است بسیار نگران سلامت بازیکن در طول آف جام استنلی. پیشنهاد من این نیست که یک چیز بد است اما فقط با اذعان به خطرات بزرگ در کشیدن این در طول یک بیماری همه گیر.

من درک و احترام COVID-19 نگرانی و خسارت آن را به افراد مسن و کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی که هر مورد جدید اخبار بد است. همچنین احتمال آسیب جسمی مناسب 24 ساله بازیکن هاکی مانند MacKinnon و اکثر همسالان خود.

بنابراین خاراندن MacKinnon انجام می شود برای محافظت از هر کس دیگری در این حباب نیست که یک بازیکن مانند یک مربی, مربی اجرایی و یا داور? در صورتی که مورد, و یک ستاره مانند MacKinnon از مسابقات به دلیل آن را در این فصل صرفه جویی در مدل دارای یک عیب بزرگ. شاید ما باید در نظر بگیرید تماس با همه چیز خاموش — مورد NHL را در آن عبارتند از گسترده بازگشت-به-بازی بازی های پروتکل شنبه.

خط پایین: اگر یک سوپراستار می شود اخراج از مسابقات به صورت مثبت آزمون پیش بروید و اضافه کردن که ستاره به 2020 پلی آف این که آیا آن را تکمیل و یا نه.

که گفت: اجازه دهید تغییر چرخ دنده ها. بیایید بازی هاکی! من خوش بینانه برای این smorgasbord روزانه حذفی هاکی.

بازی در حال برنامه ریزی برای شروع Aug. 1 — بنا به گزارش ها در ادمونتون (کنفرانس غرب) و تورنتو (کنفرانس شرق) — و در اوایل دور وجود خواهد داشت سه بازی در هر hub آغاز و در ظهر روز 4 بعد از ظهر و 8 بعد از ظهر تا شش تیم در هر کنفرانس در رقابت های روزانه. پس از ادمونتون کوه است زمان و تورنتو شرقی زمان همه بازی ها را مبهوت خود را کامل تلویزیون لذت بردن.

NHL طولانی بازگشت-به-بازی بازی های پروتکل است یک آیتم در تیم لباس است که گرفتار چشم من. بازیکنان مورد نیاز نمی باشد به همین مناسب برای بازی اما من شرط بندی است که 95 درصد از آنها را بخوانید گذشته است و چیز خود را — است که نگاه خوب به عنوان ممکن است قبل از بازی.

این بچه ها عموما بر این باورند که آنها آماده شده و بازی به عنوان به خوبی به عنوان آنها نگاه کنید.

در پایان, آن را به دنبال مانند 2020 استنلی نهایی جام حذفی برگزار خواهد شد که 2020-21 پیش فصل در اصل برنامه ریزی شده — حدود هفت. 20 Oct. 2 با توجه به Sportnet را Elliotte فریدمن. فریدمن همچنین انتظار می رود پیش نویس برگزار می شود, Oct. 6, فصل آینده را در اردوگاه های آموزشی برای باز کردن Nov. 17 و 2020-21 برای شروع Dec. 1.

بسیاری از ifs و whens با NHL امروز در COVID-19 جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *