اتاق ها: Avs بازی میزبان به بلوز در مارس 4 به طور منظم فصل آخر می تواند فوق العاده

NASHVILLE, Tenn. — چیزی شگفت انگیزی ممکن است آشکار مارس 4.

پلی آف جام استنلی ممکن است به صورت غیررسمی آغاز در یک بعد از ظهر شنبه در پپسی سنتر.

سنت لوئیس بلوز دفاع از جام قهرمانان را از فصل به طور منظم در برابر بهمن در دنور در مارس 4. و در رای آنها در حال رفتن, این بازی می تواند تعیین بخش مرکزی قهرمان و شماره 1 کنفرانس غرب حذفی دانه.

پنجم و نهایی به طور منظم فصل نشست بین بلوز و Avs نمی خواهد فقط لاستیک بازی به عنوان هر دو تیم باید برنده دو بار در خانه. آن را ممکن است تعیین کند که کدام تیم خواهد صورت حذفی-آماده دالاس ستاره ها در دور اول پلی آف — و کدام تیم باز می شود در برابر کنفرانس هشتم و پایانی دانه است که کارت های وحشی, شماره 2.

هیچ آسان حریف. هر حذفی تیم می تواند تبدیل به کاپ-شایسته. اما Avs قطعا ترجیح می دهند برای باز کردن در برابر وحشی-کارت تیم از امثال Calgary Flames Nashville Predators, Winnipeg Jets یا مینه سوتا وحشی.

آنها قطعا ترجیح می دهند برای باز کردن در برابر بلوز یا ستاره در دو سناریو که نمی خواهد اتفاق می افتد اگر آنها برنده را بدست آورد. آنها می خواهند خانه-یخ استفاده matchup از شماره 1 در مقابل شماره 8.

بلوز وارد بازی روز شنبه در برابر دالاس با یک بخش/کنفرانس-بالا 86 امتیاز — سه جلوتر از Avs (که تا به حال دو بازی در دست) و بیش از شش ستاره (یکی).

اگر کلرادو پس از اتمام دوم یا سوم در پشت بخش برنده St. Louis, این امر احتمالا باز در برابر دالاس — با توجه به این بخش در حال حاضر جایگاه چهارم تیم وارد چهار بازی دور هشت امتیاز پشت سر ستاره.

کلرادو با 18 بازی های باقی مانده پس از چهار شیب در نشویل است که در به طور منظم فصل کشش اجرا به عنوان یک حذفی-موقعیت تیم. که اتفاق افتاده است پس از سال 2014 زمانی که Avs cruised به 112-نقطه شبنم در پاتریک Roy برای اولین بار به عنوان سرمربی. که تیم به پایان رسید 52-22-4 قبل از اینکه ناراحت No. 7 مینه سوتا در دور اول سری که رفت به اضافه کاری در بازی 7.

فعلی Avs (38-18-7, 83 امتیاز قبل از شنبه) با وجود هنوز هم از دست رفته کلید جلو Mikko Rantanen, ناظم کادری و مت کالورت از طریق اواسط ماه مارس و یا دیگر باید 10 صفحه اصلی بازی پس از شنبه و فقط هشت در جاده ها است. و این نشانه خوبی برای یک تیم است که شروع به بازی بهتر در خانه شده است و بسیار موفق در خارج از دنور.

این Avs تا به حال برنده هفت در جاده مستقیم و ورود شنبه به تساوی یک باشگاه رکورد در سال 1999 توسط یک تیم به رهبری توسط پیتر Forsberg جو Sakic آدم Foote و روی, به نام چند.

همه حساب و سالم یا نه زمان Avs هستند و در یک مسیر مثبت است که می تواند تا پایان با یک بخش/کنفرانس قهرمانی — اگر آنها را ضرب و شتم بلوز در مارس 4.

مخوف بال. بهمن بعدی به میشیگان به صورت سالانه خود را از سفر به دیترویت, NHL بدترین تیم. قرمز بال در زمان 15-47-4 رکورد (34 امتیاز) به بازی روز شنبه در اتاوا.

با 15 بازی باقی مانده شنبه زمانی که آنها میزبان Avs دیترویت در موقعیت به پایان لیگ بدترین برنده پس از کلرادو تا به حال فقط 22 در 2016-17. آغاز روز دوشنبه بال قرمز بازی خواهد کرد 11 از خود گذشته 15 بازی در برابر تیم های حاضر در حذفی و موقعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>