اتاق: بهمن عقب به عنوان NHL وارد زمان آرام قبل از تابستان برگشتی

NHL در باز گشت دنباله دار از COVID-19 بحران است.

بازگشت-به-بازی بازی های فاز 2 (بازگشت به تمرین و امکانات) در جریان است و آغاز فاز 3 (آموزش در اردوگاه) است که در 10 ژوئیه. تنها تصمیم گیری های مهم به سمت چپ ساخته شده در حال چیدن یک تاریخ برای فاز 4 (24-تیم حذفی) برای شروع و انتخاب دو hub شهرستانها برای میزبانی این بازی ها.

در این زمان آن را احساس می کند مانند offseason است که به طور معمول مورد در اواسط ماه ژوئن. اما در این سال وجود دارد و نه آینده NHL پیش نویس در اواخر ماه ژوئن یا اوایل رایگان آژانس ژوئیه 1.

به این منظور من را وارد کنید من دو هفته وقفه به شما ارائه برخی از بینش از آنچه که من دیده ام و شنیده ام در مورد فرد بهمن بازیکنان در 20 و چند سال از پوشش تیم از جمله هشت و یا نه به عنوان اصلی و یا نسخه پشتیبان تهیه ضرب و شتم نویسنده است.

این مرد با مهارت بیشتر و بالاترین شخصیت و موفق ترین پست-در حال پخش حرفه ای: جو Sakic. فقط یک فرد خوب و با شکوه مهارت و رقابت در سطح. این Avs’ زمان مدیر کل و کارکنان خود را به انجام یک کار فوق العاده ای ساختمان یک جام استنلی مدعی.

آن مرد با بزرگترین کف دست زدن شات/hip-بررسی ترکیب: Rob Blake. این Hall of Famer بازی 322 بازی با Avs از 2001-06 و خطرناک بود در تمام مناطق.

که دور: جانی Boychuk. شروع خود را فعال 725-بازی حرفه ای با Avs در 2007-08 بازی فقط چهار بازی NHL قبل از اینکه معامله به بوستون برای مت Hendricks. Boychuk برنده جام با برونز در سال 2011.

کسی که نمی آخرین طولانی به اندازه کافی: Chris Drury. بازی 314 بازی برای Avs و به 20 گل در چهار فصل قبل از معامله به کلگری در سال 2002. شاید بدترین تجارت در تاریخچه باشگاه.

محبوب ترین مرد لقب “زیبایی:” شین اوبراین. به طول انجامید فقط دو سال (104 بازی 2011-13) اما شاید سرگرم کننده ترین پشت صحنه بازیکن در باشگاه تاریخ است. او یک بازیکن دشوار که “قرار می دهد یک لبخند بر روی صورت خود را هر زمان که شما در اطراف او” Avs رو به جلو TJ Galiardi گفت: در سال 2012.

با بزرگترین و دقیق ترین شوت که به دست آورد بیشترین احترام: ری Bourque. خود درخت تنه و پاها را صرف 94 از افسانه ای خود 1,612-بازی NHL حرفه ای در کلرادو که در آن او اغلب صرفه جویی در مجازات و یا شکر و تخم مرغ با راه اندازی 180-پا عکس سیلی در مخالفت با net.

با استعداد ترین مرد که حرفه ای قطع شد و بیش از حد کوتاه: پیتر Forsberg. دو بار برنده جام استنلی با کلرادو برگزار 544 خود 708-بازی NHL حرفه ای با Avs در حالی که پای خود را/مچ مشکلات بدتر شده است.

پسر شما احساس متاسفم برای: Duncan زیمنس. این defenseman فراخوانده شد 11th, به طور کلی در سال 2011 اما بازی فقط 20 بازی NHL است و در حال حاضر بازنشسته در سن 26.

ترین خوش برخورد روسی: Semyon Varlamov. همیشه از راه خود رفت و به سلام و روز به روز رسانه ها احساس خوش آمدید, به رغم آنچه که گزارش شده در مورد دوم-بهترین دروازه بان در باشگاه تاریخچه (2012-20).

خجالتی مرد با بهترین داستان: کارل Soderberg. زیادی ندارد می گویند از 2015-19 و 321 بازی با Avs. اما او بسیار خوش برخورد و کمک می کردند. از نظر قانونی نابینا در یک چشم او را با شکوه داستان موفقیت.

سخت ترین کار پسر: Ryan o’reilly. مرد اول بر روی یخ و آخرین پسر کردن. زد قدم در Pespi مرکز تلاقی چند خیابان یا جاده پس از ضرر و زیان در خانه در طول 427-بازی تصدی با Avs از 2009-15.

سخت ترین مرد: کودی مک لئود. یک باشگاه-ثبت 1,359 پنالتی دقیقه از 2007-17. آدم Foote (948 PIM) دوم نزدیک است.

کسی که ساخته شده آن را ناراحت کننده: Greg Zanon. بلند و ریشو defenseman خواهد فریاد کسی که پا در آرم تیم در اتاق قفل است. او 44-بازی صفر-هدف شش نقطه ای حرفه ای با کلرادو در 2012-13 شد ناخوشایند روی لئامت دادن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de