چالش به Obamacare به شنیده می شود توسط دیوان عالی کشور


Illustration for article titled Challenge to Obamacare to be Heard by Supreme Court

عکس: درو Angerer (گتی ایماژ)

میشم. آن بوده است که 10 سال پس از قانون مراقبت مقرون به صرفه تصویب رسید. 10 سال از آمریکایی ها گرفتن بیمه و خواهان توضیح در حال لب در مورد آن. امیدوارم خوب یا بد, یک تصمیم دیوان عالی کشور در نهایت آنها را به جهنم خفه شو در مورد آن.

ایسنا گزارش که دیوان عالی کشور تنظیم شده است برای شنیدن یک چالش به Obamacare هنگامی که آن شروع می شود آن مدت بعدی این سقوط. یک تصمیم است که انتظار می رود ژوئن 2021. مورد حول محور فردی حکم در قانون که مورد نیاز همه آمریکایی ها به بیمه. حکم برداشته شد از این قانون زمانی که ایران با آن کل کمی کد مالیاتی تعمیرات اساسی در سال 2017 است که در نهایت آیا هیچ چیز نیست. به عنوان یک نتیجه این رهبری به اوباما-رهبری متحده پر کردن طرح دعوی در دادگاه ادعا می کنند که این فردی حکم بر خلاف قانون اساسی بود زیرا آنها تغییر قانون است. آنها بر این باورند که این حکم را نمی توان از هم جدا از قانون است و همه آن را باید برچیده شود.

تبلیغات

یک منطقه فدرال قاضی دادگاه در تگزاس (البته) حکم داد که حکم بر خلاف قانون اساسی بود در سال 2018 و زده کل قانون. خود را حاکم بود را در خود نگه دارد در حالی که این مورد ادامه داد: به کاونتی. در ماه دسامبر یک تقسیم پانل از قضات در مدار 5 حکم داد که حکم بر خلاف قانون اساسی بود اما نمی تصمیم می گیرید که آیا یا نه قانون مراقبت مقرون به صرفه می تواند ایستاده بدون آن. آنها پس از ارسال پرونده به دادگاه های پایین تر برای آنها را به بحث در این موضوع است.

این به نظر می رسد مانند یک باخت جمهوری خواهان و من نمی gو چگونه آنها را نمی بینید, که. اگر دادگاه عالی قانون است که قانون می تواند ایستادن بدون دستور و سپس آنها تلف همه وقت و نمی آنچه آنها می خواستند. اگر آنها موفق شوند این را upend سیستم بهداشت و درمان و از بین بردن بیمه از میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. مردم به عنوان یک کل حکومت تمایل به داشتن بیمه. Obamacare شده است ثابت برای ده سال مردمی به آن استفاده می شود. مصرف آن را دور از مردم با چیزی نزدیک به یک جایگزینی طرح فقط به نظر می رسد کوته بینانه و گنگ است.

مسلم این است که حزب از شکست به سمت بالا ما در حال صحبت کردن در مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im