خرید رپورتاژ

چای pe charcha – شیوه زندگی

به روز شده: Feb 16, 2020, 09:17 IST | Prutha Bhosle | بمبئی

یک کارمند کنسولگری آمریکا راه اندازی یک چت نشان می دهد که تمرکز بر سرخپوستان که در حال ایجاد تغییرات مثبت اجتماعی

Nicholas Novak and Vir Das

نیکلاس نواک و Vir Das

قبل از پیوستن به خدمات خارجی نیکلاس نواک مشغول به کار در رادیو پخش بخش در ایالات متحده است. اخیرا زمانی که او این شانس را به دوباره خود را در رادیو اسب دوانی روز او بازی. سخنگوی کنسولگری ایالات متحده در بمبئی را به راه اندازی این بحث نشان می دهد Charcha بازیگران.

“ما تا به حال یک پیر سازی گنجه بود که به درستی استفاده نمی شود. ما تصمیم گرفت تا آن را تبدیل به یک استودیوی کوچک. اما ما تا به حال به شکل چه باید بکنید با آن. این بود که ایده شروع یک بحث نشان می دهد آمد به ما” نواک سهام. ایده این است برای برجسته کردن افراد جالب است که کنسولگری تیم می شود برای دیدار با هر روز و ارائه آنها به مخاطبان بزرگتر. نشان می دهد خواهد شد خوش آمدید سرخپوستان که آورده اند در مورد تغییرات مثبت اجتماعی در کشور و اولین بار در فوریه 14. از آن خواهد شد در دسترس در یوتیوب, Spotify و اپل پادکست. “بسیاری از مردم ما به ملاقات هستند و قهرمانان گمنام بنابراین ما می خواهید به آواز خواندن آهنگ های خود را.” اولین مهمان شد کمدین Vir Das. “او در مورد هند کلیشه ای در فیلم شوک فرهنگی او در هنگام تحصیل در آمریکا و چگونه او می پردازد واکنش از تفسیر اجتماعی است که او می گوید:” نواک.

آینده مهمان عبارتند از Nidhi Goyal هند ناتوانی و جنسیتی فعال حقوق Jency یعقوب بوم زنده یک واقعیت-چک کردن وب سایت و کارآفرین اجتماعی السا d’سیلوا. “Goyal که بینایی خواهد شد بحث در مورد چگونه او آن را دوست ندارم زمانی که مردم به او کمک کند با کارهای روزمره و infantise او. ما یک بازی با یعقوب که در آن او را به حدس می زنم عناوین جعلی.” از این خود را لذت بخش ترین چت شده با Malhar Kalambe. “ما باید برای نگه داشتن در ذهن است که به عنوان کارکنان دیپلماتیک ما فقط در اینجا کار ما در اینجا زندگی می کنند بیش از حد. زمانی که من دخترم را به تامي Chowpatty در تعطیلات آخر هفته من می توانید ببینید چه تفاوت کسی مثل Kalambe ساخت است. او تنها 21 و حذف هزاران تن زباله از ساحل. این است که برخی از تعهد و فعالیت و من فکر نمی کنم این صداها در حال گرفتن به اندازه کافی پشتیبانی می کند.”

به طوری که آن را یک نسیم به بازی میزبان ما بخواهید. “هر کسی که می گوید آن را یک نسیم است دروغ است. آن است که کمی دشوار اما جالب مهمانان آن را آسان” نواک می گوید و اضافه کرد که 30 دقیقه قسمت پخش خواهد شد هر دو هفته یکبار.

چه: Charcha-بازیگران
زمان: 14 فوریه 4 بعد از ظهر
که در آن: www.youtube.com/user/usconsulate بمبئی/

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im