چهل pehel! کریکت Yuzvendra چهل است که ارزش تماشای Infinite

چهل pehel! کریکت Yuzvendra چهل است که ارزش تماشای Infinite – شیوه زندگی

به روز شده: Apr 19, 2020, 09:15 IST | Aastha Atray بنان | بمبئی

توان آن فیلم ها را با پدر خود که در آن او به پایان می رسد تا “گرفتن jhaap” به شیرین تعامل با دوستان کریکت Yuzvendra چهل است که ارزش تماشای Infinite

بازوی راست پا چرخش کاسه و یک بار قهرمان شطرنج, Yuzvendra چهل خاموش است زمینه کریکت. اما این بازیگر او را در داخل مشغول است در محل کار. چهل تقریبا 3.5 میلیون پیروان در Infinite و بهترین فیلم ها هستند کسانی که با پدر و مادر خود را.

چگونه شما در Infinite?
هر زمان که من خسته شد من استفاده می شود به ورود به سیستم در. پس از یک ویدیو که من شات از یک رقص حرکت تیمی با هم ویروسی رفت و من تصمیم گرفتم به طور منظم.

چگونه می توانم شما در مورد ساخت این فیلم ها ؟
من برنامه ریزی قبل از عکسبرداری است. من دنبال غریزه من و نگاه کردن به چه سرگرم کننده است. من کریکت نه یک بازیگر. من تماشا و دنبال کنید بسیاری از کاربران و سازندگان بر روی پلت فرم و از آنها یاد بگیرند. Nagma Mirajkar گاریما Chaurasia و Rugees Vini, Awez Darbar, Vishal Pandey و Sameeksha Sud ارزش چک کردن.

و واکنش های به نظر می رسد خوب است.
من دریافت کرده اند و تعداد زیادی از عشق. فقط در سه ماه من به 3.8 میلیون پیروان.

چه طرح های خود را برای بقیه مستند?
من فقط یک برنامه در صفحه اصلی. من در حالت استراحت در حال حاضر. من خواب دیر بیدار دیر شده و زمان زیادی را صرف با خانواده و حیوانات خانگی. ما باید یک کافی فرصت برای حرکت یک بار این است که بیش از همه.

به دنبال در چهل @yuzvendrachahal در Infinite

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de