مرکز به ارائه 500 راه آهن مربیان به دهلی نو برای COVID 19 درمان در نظر کمبود تخت: Amit Shah

پس از جلسه با دهلی وزیر Arvind Kejriwal و اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan بیش از COVID-19 وضعیت در سرمایه های ملی در یکشنبه, صفحه اصلی, وزیر Amit Shah جدولها از اقدامات برای کمک به دهلی شامل گسترش این ویروس مرگبار است.

شاه اظهار داشت که این مرکز ارائه خواهد شد 500 راه آهن مربیان به دهلی نو در نظر کمبود تخت برای COVID-19 بيمار.

“با در نظر کمبود تخت برای coronavirus بیماران آلوده در دهلی مودی دولت در مرکز تصمیم گرفته است تا فورا به 500 راه آهن مربیان به دهلی نو” شاه گفت.

او در ادامه اظهار داشت که آزمایش coronavirus خواهد e دو برابر در دو روز آینده و پس از 6 روز تست خواهد بود افزایش یافته و به سه بار.

در ضمن او گفت که به منظور ایجاد یک قوی تماس با سیستم نقشه برداری در دهلی مهار منطقه جامع بررسی وضعيت سلامت هر فرد انجام خواهد شد و از خانه به خانه که گزارش را برای ارائه در یک هفته. تقویت نظارت بر کشنده ویروس Arogya Setu برنامه دانلود خواهد شد در هر فرد تلفن همراه در این مناطق.

شاه همچنین گفت که آزمایش آغاز خواهد شد در هر مرکز رای دهی در مهار این مناطق.

علاوه بر این به منظور ارائه اطلاعات قابل اعتماد و راهنمایی برای COVID-19 به بیمارستان کوچکتر از قد و قامت در دهلی نو مرکز تصمیم به تشکیل یک کمیته از پزشکان ارشد به صورت تلفنی راهنمایی در AIIMS شاه گفت.

تعداد خط تلفن برای این بیمارستان فردا منتشر خواهد شد.

برای درمان عفونت کروناویروس در بیمارستان های خصوصی دهلی نو, شاه اطلاع داد که کمیته ای تشکیل شده است به ارائه 60 درصد از تخت های خود را کنار بگذارند برای COVID-19 بيمار در نرخ پایین و همچنین نرخ ثابت برای coronavirus درمان و آزمایش است. این کمیته ارسال خواهد شد به گزارش فردا.

بیشتر, او گفت که این مرکز به طور کامل مطمئن باشید دولت دهلی نو برای دیدار با منابع لازم مانند اکسیژن, سیلندر, پنکه, صترلزرس و سایر الزامات مورد نیاز برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

با توجه به دولت دهلی نو با 15 ژوئیه تعداد coronavirus بیماران در دهلی نو می تواند بیش از 2.25 lakhs. در ژوئیه 31, COVID-19 مواردی است که انتظار می رود برای رسیدن به 5.50 لاخ.

همانطور که در حال حاضر تعداد COVID-19 موارد در سرمایه های ملی هستند 38958 با 14945 بهبود و 1271 مرگ و میر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de