مرکز طول می کشد توجه داشته باشید از رسانه ها افراد پیمانکاری COVID-19 توصیه های زیر توجه سلامت پروتکل

دولت مرکزی گرفته شده توجه داشته باشید از وضعیت روزنامه نگاران در سراسر هند در پوشش گزارش coronavirus بیماری (COVID-19) شیوع همه گیر در کشور و خواسته سازمان های رسانه های به اطمینان حاصل شود که رسانه ها افراد را به بهداشت و درمان مناسب و مرتبط با اقدامات احتیاطی در حالی که انجام وظایف خود را در یک نامه توسط وزارت اطلاعات و پخش به تمام رسانه های چاپی و الکترونیکی رسانه های روز چهارشنبه اظهار داشت.

در آن نامه به رسانه ها خانه این مرکز اشاره کرد که کار روزنامه نگاران در پوشش حوادث مربوط به COVID-19 اغلب شامل آنها رفت و آمد در میان دیگران به مهار مناطق coronavirus نقاط و دیگر مناطق آسیب دیده. این امر به ویژه مهم است که رسانه ها افراد به دنبال علت مرتبط با سلامت پروتکل در این زمینه است.

آن است که به ذکر است که تعداد زیادی از رسانه ها افراد را به تازگی قراردادی با COVID-19 در حالی که پوشش اتفاقات در بخش های خاصی از کشور است.

“با در نظر گرفتن این واقعیت که رسانه ها افراد از جمله خبرنگاران و فیلمبرداران و عکاسان و غیره پوشش حوادث مربوط به COVID-19 در نقاط مختلف کشور مربوط به سفر در میان دیگران به مهار مناطق نقاط مهم و دیگر COVID مناطق آسیب دیده توصیه می شود که تمامی این رسانه ها افراد ممکن است به دلیل سلامت و مرتبط با اقدامات احتیاطی در حالی که انجام وظایف خود است. بیشتر مدیریت خانه رسانه ها درخواست برای مراقبت های لازم از خود را در این زمینه کارکنان و همچنین کارکنان دفتر” نامه به عنوان خوانده شده.

نسخه هایی از این نامه فرستاده شده به اخبار رسانههای آمریکا (NBA) هند Broadcasting Foundation (IBF) انجمن منطقه ای تلویزیون پخش از هند (ARTBI) و به روزنامه جامعه (INS).

پس از 53 روزنامه نگاران در بمبئی و 28 رسانه ها افراد در چنای آزمایش مثبت برای coronavirus COVID-19 دهلی دولت در روز چهارشنبه گفت: یک توده آزمون انجام خواهد شد در رسانه های حرفه ای مشغول به کار در سرمایه های ملی برای رمان coronavirus.

هفته گذشته یک اردوگاه ویژه نیز سازماندهی شده در دانشگاه آزاد اسلامی میدان در بمبئی برای COVID-19 تست از روزنامه نگاران طی آن BMC جمع آوری شده از سواب نمونه 171 رسانه ها افراد از جمله الکترونیکی و چاپ خبرنگاران عکاسان و تصویری روزنامه نگاران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de