مرکز علائم $177 میلیون وام با ADB برای بهبود جاده ها در ماهاراشترا

دولت روز پنجشنبه امضا $177 میلیون وام با بانک انکشاف آسیایی برای ارتقاء 450 کیلومتر از بزرگراه دولت و عمده منطقه جاده ها در ماهاراشترا.

ارتقاء انجام خواهد شد تحت Maharashtra State Road پروژه بهبود.

با توجه به بیانیه رسمی از وزارت مالیه امضا کنندگان به Maharashtra State Road پروژه بهبود بودند Sameer کومار Khare اضافی وزیر (صندوق بانک و ADB) وزارت امور اقتصادی در وزارت مالیه که امضا برای دولت هند و انتقاد نمایندگان مجلس کویت, کشور, مدیر ADB هند ساکن ماموریت که برای امضا ADB.

این پروژه با هدف بهبود اتصال بین مناطق روستایی و مراکز شهری در دولت توانمندسازی جوامع روستایی به بهتر دسترسی به بازارها و فرصت های شغلی و خدمات Khare گفت: پس از امضای قرارداد. بهبود تحرک را گسترش توسعه و معیشت فرصت های خارج از دولت را عمده مراکز شهری به ردیف دوم شهرهای بزرگ و در نتیجه کاهش درآمد و نابرابری او اضافه شده است.

به طور کلی این پروژه را ارتقا دهید 2 عمده منطقه جاده ها و 11 بزرگراه دولت با یک ترکیب طول 450 متر به 2 خط استاندارد در سراسر هفت منطقه ماهاراشترا و بهبود اتصال به ملی بزرگراه بین ایالتی جاده ها و بنادر و فرودگاه و راه آهن هاب منطقه ستاد مناطق صنعتی شرکت خوشه ها و مناطق کشاورزی در این بیانیه اضافه شده است.

دادن اطلاعات بیشتر كون اطلاع داد که این پروژه نیز تقویت ایمنی جاده اقدامات توسعه ایمنی جاده حسابرسی چارچوب است که محافظت از گروه های آسیب پذیر مانند سالمندان و زنان و کودکان زیر بین المللی بهترین عمل است.

او افزود که یکی دیگر از ویژگی های این پروژه این است که برای به روز رسانی تعمیر و نگهداری جاده سیستم تشویق 5-عملکرد سال نگهداری مبتنی بر تعهدات به پیمانکاران برای حفظ دارایی های با کیفیت و سطح خدمات.

بیانیه رسمی تاکید کرد که این پروژه نیز تمرکز بر آموزش ماهاراشترا عمومی آثار بخش کارکنان پروژه به ایجاد ظرفیت خود را در انطباق تغییرات آب و هوایی و فاجعه-انعطاف پذیر ویژگی ها در جاده, طراحی جاده ها تعمیر و نگهداری برنامه ریزی و ایمنی جاده.

تاسیس در سال 1966 ADB متعلق به 68 اعضا—49 از منطقه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>