یک روز پس از کهنه بنگالی بازیگر و سابق TMC MP Tapas پل گذشت به علت ایست قلبی, West Bengal وزیر Mamata نوری در چهار شنبه سرزنش بی جی پی به رهبری دولت در این مرکز برای او مرگ است.

این ادعا که فشار از مرکز منجر به رفیق مرگ بانرجی گفت که او را در زندان برای 13 ماه اما هیچ کس نمی داند چه جرم او متعهد است.

“مردم هستند که زندانی اما مرکزی آژانس قادر نبوده اند خود را به اثبات دخالت و یا نتیجه گیری آنچه که جرم آنها متعهد است. اگر کسی مرتکب جرم آنها باید در صورت عمل است. اما ما هنوز هم نمی دانم چه جرم من Tapas Pal و دیگران مرتکب” او گفت:.

این TMC supremo گفت که او بخشی از یک کانال سرگرمی و این بود که زمان و سن پل می میرند.

CM همچنین گفت که دولت فشار بسیاری ادعا زندگی می کند. “دولت مرکزی را فشار ادعا کرده است زندگی بسیاری از. سه نفر به علت این فشار توسط سازمان. سلطان احمد (سابق TMC MP), TMC MP Prasun بانرجی را در گذشت و در حال حاضر Tapas رفیق” او به نقل از خبرگزاری ANI عنوان کرد و گفت.

Tapas گذشت روز سه شنبه به علت ایست قلبی. او 61.

رفیق بود و در بمبئی به دیدن دختر خود را که در آن او گله و شکایت از درد قفسه سینه. او با عجله به بیمارستان در Juhu جایی که او درگذشت در حدود 4 هستم.

او مبتلا به بیماری های قلبی و در بیمارستان بستری شد و چندین بار در طول دو سال گذشته.

به او پیوست و سیاست آن بود که خود را قدرت ستاره در سال 2009 مجمع انتخابات در بنگال غربی است که به کمک TMC رفت و برگشت پای صندوق های رای و انتخاب Mamata نوری به عنوان وزیر امور خارجه. رفیق دو MP کریشننگر و MLA از Alipore.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im