مرکز ثبت اعتراض شدید خود علیه پاکستان رگ حمله در هند قایق های ماهیگیری

هند ثبت شده تظاهرات قوی با اسلام آباد پس از پاکستان دریایی آژانس امنیت (PMSA) کشتی مورد حمله دو هندی قایق های ماهیگیری در روز یکشنبه. این حادثه صورت گرفت سواحل گجرات بین المللی در مرز دریایی در این حمله یک ماهیگیر هندی مجروح شد.

در توجه داشته باشید verbale وزارت امور خارجی را محکوم کرد “اسفناک و غیر حرفه ای عمل” توسط PMSA رگ آن را خلاف قوانین بین المللی است. این وزارت همچنین از پاکستان خواسته به دست برداشتن از چنین اعمالی در آینده است.

پاکستان امنیت دریایی سازمان یک شاخه خدمات در نیروی دریایی پاکستان و به نظر می رسد پس از این کشور دریایی ، این کشتی مورد حمله دو هندی قایق های ماهیگیری – Omkar و Mahasagar.

پیش از آن در روز هند صادر قوی رفتار را به پاکستان بیش از کشته شدن سه تن از غیر نظامیان در نقض آتش بس در جامو و کشمیر. پاکستان در نقض آتش بس در تاریخ 12 آوریل در Chowkibal و Kupwara, Jammu and Kashmir را کشته بود, هندی, غیر نظامیان از جمله یک زن و یک کودک کوچک.

در رفتار و هند گفت که کشتن فراتر از “هنجارهای بشردوستانه و نظامی حرفه ای رفتار” و به نام اسلام آباد به “دست برداشتن از چنین اعمال بلافاصله.” هند نیز خواسته پاکستان به “پایبندی” به آتش بس سال 2003 درک.

روز یکشنبه در پاکستان اخراج یکسره در Kerni بخش در Poonch منطقه و در Tangdhar و Karnah بخش Kupwara منطقه. مرحوم شناخته شدند 34 ساله Shamima بگوم 17 سال پیر جاوید احمد خان از Reddi Chowkibal و 8 سال Zeeshan بشیر ساکن Tumna.

حتی به عنوان جهان است هماهنگی جهانی پاسخ در COVID-19 بحران پاکستان شده است به طور فزاینده متخاصم و تلاش برای افزایش تنش در منطقه است. افزایش آتش بس نقض شده است و همچنان امر در چند ماه گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de