مرکز لبنان دهلی دولت منظور می گوید: پروازهای داخلی در فرودگاه IGI برای ادامه

اداره کل هواپیمایی کشوری (DGCA) در روز یکشنبه لغو دهلی دولت را که به حالت تعلیق عملیات پروازهای داخلی در ایندیرا گاندی بین المللی (IGI) فرودگاه.

وزیر Arvind Kejriwal اعلام کرده بود در مجموع مستند در سرمایه های ملی در پی شیوع کروناویروس. “همه داخلی/بین المللی, پروازهای ورود در دهلی نو در این دوره باید به حالت تعلیق” دولت است که اعلام شد در حدود 6:30 بعد از ظهر روز یکشنبه گفت:.

اما مدت کوتاهی پس از آن سخنگوی مرکزی هواپیمایی وزارت اطلاع داد که فرودگاه ادامه خواهد داد به کار گیرند. “پروازهای داخلی به و از فرودگاه IGI دهلی نو باید همچنان به کار و فرودگاه باقی خواهد ماند کاربردی” سخنگوی گفت.

طبق گزارش هواپیمایی مرکزی موضوع و در نتیجه DGCA تا به حال قدرت به خیال دهلی دولت را به عنوان null. دولت قدرت به منع ورود به منطقه از طریق جاده هر چند.

“موضوع سقوط تحت دولت مرکزی (حمل و نقل هوایی وزارت) و آنها تصمیم گرفته اند که تمام پروازهای داخلی و از IGIA دهلی نو باید همچنان به کار و فرودگاه باقی خواهد ماند کاربردی” DGCA رئیس Arun Kumar به نقل از به نقل از هند اکسپرس.

از سوی دیگر مقامات در دهلی نو اعلام کرد که تصمیم گرفته شد نگه داشتن معاون فرماندار آنیل Baijal در حلقه. “او نماینده مرکز. او به منظور امضا شد و در حال حاضر در کنفرانس مطبوعاتی. سفارش ما بسیار روشن است. ما فراموش نمی کنم پروازها باید مجاز به تابع. ما باید برای رفتن به کامل مستند” هند اکسپرس به نقل از یک مقام ارشد دولت عنوان کرد و گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de