مرکز مسائل تثبیت دستورالعمل در مستند هدایت متحده به پیاده سازی آنها را در ‘متن و روح’

این مرکز در روز یکشنبه صادر تثبیت دستورالعمل در مستند اقدامات و خواسته متحده به پیاده سازی آنها را در نامه و روح برای اطمینان از صاف حرکت و بهره برداری از کالاهای اساسی و خدمات.

این دستورالعمل در مستند اقدامات برای وزارتخانه ها و ادارات از دولت هند متحده و UTs برای مهار COVID-19 در کشور صادر شده توسط وزارت امور (MHA) در طول دوره گذشته سه هفته از زمانی که در سراسر کشور مستند آمد به اثر در آوریل 24.

برای اولین بار مجموعه ای از دستورالعمل های صادر شده پس از مستند آمد و متعاقب آن توضیحات نیز صادر شده توسط MHA برای اطمینان از در دسترس بودن کالاهای اساسی و خدمات در سراسر کشور و جلوگیری از سختی ها به مردم است.

MHA به کارگردانی متحده برای پیاده سازی مستند دستورالعمل در نامه & روح برای اطمینان از صاف حرکت بین & درون کشوری محموله و کامیون و کارگران و عملکرد انبار/انبار سرد یک دولت مطبوعاتی گفت:.

متن کامل تثبیت دستورالعمل اقدامات در طول مستند

این MHA گفت که در آن آمده است به اطلاع وزارت که در برخی از نقاط کشور فوق الذکر دستورالعمل ها و توضیحات در حال اجرا در نامه و روح و روان.

آن گفت که این جنبش از کامیون های حامل های ضروری و غیر ضروری کالا هستند که بازداشت کارگران مورد نیاز برای بهره برداری از واحدهای تولیدی کالا ضروری است و دیگر معاف دسته بندی ها در حال گرفتن مجوز عبور می کند و خود را برای حرکت بین دولت و جنبش کالا و پرسنل مرتبط با فوق دو دسته است به عنوان مانع عبور و مجوز صادر شده توسط مقامات یک دولت یا UT دولت در حال احترام مقامات کشورهای دیگر و UTs و عملیات سردخانه ها و انبارها هستند و نه مجاز.

چنین محدودیت با توجه به فعالیت های به طور خاص مجاز توسط MHA پتانسیل ایجاد کمبود کالاهای اساسی, وزارت گفت.

با توجه به در آوردن شفافیت در اجرای سطح MHA تصریح کرد که بین دولت و درون دولت حرکت تمام کامیون ها و دیگر کالاها و حامل وسایل نقلیه با یک راننده و یک فرد اضافی مجاز است به عنوان طولانی به عنوان راننده حمل گواهینامه رانندگی معتبر. این است که صرف نظر از ماهیت باری که آیا ضروری و یا در غیر این صورت و بدون بیشتر از اجازه یا تایید مورد نیاز خواهد بود را گفت.

خالی کردن کامیون حامل کالا نیز باید مجاز به کار در حالی که در راه به انتخاب کنید تا کالا و یا بازگشت پس از تکمیل و تحویل آن افزود که وجود دارد هیچ دلیلی برای متوقف کردن کامیون خالی ارائه کردند که اسناد و مدارک معتبر از قبیل گواهینامه رانندگی و جاده نمایند.

مقامات محلی باید به طور فعال به منظور تسهیل حرکت رانندگان کامیون و پاک کننده ها از محل اقامت خود به محل خود را و کامیون و, وزارت گفت.

این وزارتخانه همچنین به مقامات محلی و دولت به موضوع می گذرد به سرعت اجازه می دهد تا آسان به و وپیش جنبش کارگران به محل کار و بازگشت در رابطه با همه مجاز صنعتی و تجاری فعالیت است.

MSMEs درگیر در تولید اقلام ضروری مانند آرد گندم (عطا) پالس (dal) و روغن های خوراکی باید اجازه عملکرد آزادانه و بدون هر گونه موانع که MHA گفت.

انبارها و سردخانه باید اجازه داده شود آزادانه به تابع با کمک هزینه برای به و وپیش حرکت کامیون ها و بدون توجه به ماهیت کالا, آیا ضروری و یا در غیر این صورت. انبارها از شرکت ها نیز باید مجاز به عمل به آن هستیم.

این مقررات را اعمال می شود به تمام مناطق دیگر از مناطق نیاز به مهار قرنطینه و نظارت اقدامات (نقاط) طبق دستورالعمل وزارت بهداشت و رفاه خانواده (MoHFW) دولت هند که در آن دولت/مقامات محلی را به اعمال محدودیت برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

حرکت افراد و وسایل نقلیه به عنوان بالا خواهد بود موضوع را به پایبندی به هنجارهای بهداشتی و اجتماعی فاصله به عنوان مورد نیاز است در زمینه COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de