مرکز پرچم نرخ مرگ و میر بالا در برخی از مناطق ماهاراشترا گجرات

در میان رکورد افزایش COVID-19 موارد در برخی از مناطق در ماهاراشترا و گجرات مرکز نگرانی بیش از نرخ مرگ و میر بالا در این دو کشور.

اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan جلسه به بحث در مورد وضعیت در هر دو ماهاراشترا و گجرات و ابراز نگرانی بیش از نرخ مرگ و میر بالا در میان COVID-19 بيمار در برخی از مناطق ماهاراشترا و گجرات.

وزیر خواسته است تا دو کشور به تمرکز در اوایل نظارت و تهاجمی تماس با ردیابی.

این جلسه با حضور گجرات معاون وزیر Nitin پاتل است که دولت وزیر بهداشت و ماهاراشترا وزیر بهداشت راجش Tope.

ماهاراشترا در روز شنبه گزارش شده 1,233 جدید COVID-19 موارد مصرف آن شمارش به 16,758. 34 بیشتر مرگ و میر ثبت شد دولت با در نظر گرفتن تلفات به 651. بمبئی به تنهایی بیش از 10,714 موارد و 412 مرگ و میر. میزان مرگ و میر در کشور می ایستد در 3.88%.

در گجرات 380 موارد جدید و 28 بیشتر مرگ و میر گزارش شده در طول روز مصرف کل آن صورت تعداد به 6,625 و تعداد مرگ و میر به 396. این شامل 291 موارد جدید و 25 مرگ و میر بیشتر در احمدآباد به تنهایی که در آن کل موارد رسیده 4,735 و مرگ و میر افزایش به 298. با در نظر گرفتن مرگ و میر و تعداد کل موارد مرگ و میر در گجرات می ایستد در 5.98%.

در این جلسه در روز چهارشنبه هر دو کشور’ آماده سازی مورد COVID-19 مدیریت مورد بررسی قرار گرفت که توسط اتحادیه وزیر.

Vardhan تاکید بر نیاز به مداخلات مناسب مانند غربالگری و تست های شدید و عفونت های حاد تنفسی (ساری) و مانند بیماری آنفلوانزا (ILI) موارد به عنوان این ممکن است به جلوگیری از گسترش عفونت در مناطق دیگر.

“اجرای موثر استراتژی مهار باید در اولویت دولت برای کاهش نرخ مرگ و میر. آن است که نیاز به ساعت برای پیشگیری پیشگیرانه و اقدامات جامع در یک شیوه ای نظام مند و پیروی از پروتکل های پایین گذاشته شده توسط این مرکز برای جلوگیری از رخداد تازه, موارد است”.

این اشاره شد در این جلسه که در برخی موارد بیماران یا گزارش نشده خود را عفونت و یا گزارش دیر به بیمارستان برای درمان است که ممکن است به دلیل انگ مرتبط با COVID-19.

او همچنین خواست ایالات متحده برای اطمینان حاصل شود که افراد با سن بیش از 65 سال و داشتن هر گونه بیماری های غیر واگیر هستند به نمایش در اولویت در Ayushman بهارات-بهداشت و مراکز سلامتی.

در پیروی از دستورالعمل های صادر شده توسط مرکز غیر COVID-19 ضروری است خدمات بهداشتی و درمانی مانند زایمان و مراقبت از واکسیناسیون فرزندتان درایوهای سل مورد پیدا کردن و درمان ارائه انتقال خون برای بیماران دیالیزی, بیماران, درمان بیماران مبتلا به سرطان در میان دیگران نباید غفلت Vardan گفت.

در یک ارتباط جداگانه اتحادیه وزارت خانه نامه ای بسیار قوی به غرب بنگال دولت که COVID-19 دیدگاه در دولت بود که با یک نرخ بسیار پایین تست و نرخ بسیار بالایی از مرگ و میر 13.2% شد تا کنون بالاترین برای هر دولت است.

وزارت امور (MHA) نامه همچنین پرچم نقض مستند دستورالعمل مانند موارد از ازدحام بیش از حد در بازارهای حرکت آزاد مردم در اعداد بزرگ بدون ماسک, حمام کردن, افراد, در, رودخانه ها, مردم بازی کریکت و فوتبال جدی سستی در اجرای مستند اقدامات در مهار مناطق پیمودن از rickshaws بدون هیچ گونه محدودیت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de