مرکز دفاع انتقال دهلی HC قاضی S Muralidharm می گوید به خوبی حل و فصل روند به دنبال

در میان انتقاد بیش از انتقال دهلی بالا قاضی دادگاه عدالت S Muralidhar به پنجاب و هاریانا دادگاه عالی اواخر روز چهارشنبه نارندرا رهبری دولت در دفاع از این تصمیم گفت که این انتقال انجام شد و در recommedation دیوان عالی کشور collegium به ریاست رئیس دادگستری هند است.

اتحادیه قانون وزیر راوی شانکار پراساد به توییتر گرفت و گفت که به خوبی حل و فصل شده است و به دنبال آن در انتقال. “انتقال Hon’ble عدالت Muralidhar انجام شد و به موجب پیشنهاد مورخ 12.02.2020 دیوان عالی کشور collegium به ریاست رئیس دادگستری هند است. در حالی که انتقال قاضی اجازه از قاضی گرفته شده است. به خوبی حل و فصل روند شده اند به دنبال” او هنوز توییتی.

در یک سری از توییت وزیر نیز ضربه در Cogress برای politicising روال انتقال.

“توسط politicising روال انتقال, کنگره هنوز دوباره نمایش داده می شود آن اندک توجه به قوه قضائیه. مردم هند را رد کرد حزب کنگره و از این رو آن است که جهنم خم در از بین بردن خیلی از موسسات هند و گرامی داشتن به طور مداوم حمله به آنها” او هنوز توییتی.

با اشاره به راهول گاندی تطبیق در انتقال ذکر عدالت لویه جرگه قانون وزیر روشن شده است که آن را به خوبی حل و فصل توسط دیوان عالی کشور است. “لویه قضاوت شده است به خوبی حل و فصل توسط دیوان عالی کشور است. کسانی که طرح سوال از احترام نمی گذارند حکم دادگاه راس تلفظ پس از استادانه درست شده استدلال. آیا Rahul Gandhi نظر خود را بالاتر از حتی دیوان عالی کشور?” پراساد پرسید.

“ما احترام به استقلال قوه قضائیه. رکورد کنگره در به خطر انداختن استقلال قوه قضائیه جانشین قضات حتی از دیوان عالی کشور در طول اضطراری است که به خوبی شناخته شده است.آنها شادی تنها زمانی که حکم از شهوت و میل خود را در غیر این صورت بالا بردن سوال در موسسات خود را,” او گفت:.

“این حزب است که مالکیت خصوصی از یک خانواده حق ندارد به سخنرانی در مورد اعتراض سخنرانی. خانواده این دوستان باید به طور معمول استفاده می شود سخت ترین کلمات در برابر دادگاه ارتش CAG PM و مردم هند” وزیر اضافه شده است.

روز چهارشنبه دولت اطلاع رسانی صادر شد بیان کرد که پس از مشورت با رئیس دادگستری SA Bobde رئیس Ram, Nath Kovind منتقل عدالت S Muralidhar قاضی از دادگاه عالی دهلی نو شد, به عنوان قاضی از پنجاب و هاریانا دادگاه عالی.

برگزار شد و در 12 فوریه که در آن دادگاه راس collegium توصیه کرده بود انتقال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>