مرکز تصویب تومان 11,092 کرور صندوق متحده برای مقابله با کروناویروس

اتحادیه وزیر امور آمیت شاه در روز جمعه تایید انتشار تومان 11,092 کرور تحت دولت مدیریت خطر بلایا صندوق (SDRMF) به همه کشورها برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس. این حرکت در می آید یک روز پس از اطمینان داده شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی روز پنجشنبه طی کنفرانس ویدئویی در جلسه با رئیس وزرای متحده است.

“دولت مرکزی منتشر کرده است که در پیشبرد آن سهم اولین قسط از دولت مدیریت خطر بلایا صندوق برای سال 2020-21 بالغ به تومان. 11,092 crores با توجه به افزایش بودجه با دولت در دولت” در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت:.

در مارس 14, مرکز منتشر شد یک صندوق ویژه ای برای بهره برداری از وزارت امور خارجه در واکنش به این فاجعه صندوق (SDRF) را در دسترس بودجه اضافی برای دولت های ایالتی به طوری که آنها می توانید استفاده از آن را برای در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری coronavirus.

این صندوق به معنای شد مورد استفاده برای راه اندازی قرنطینه امکانات جمع آوری نمونه و غربالگری; راه اندازی های اضافی تست آزمایشگاه هزینه مواد مصرفی; خرید تجهیزات حفاظت شخصی برای, بهداشت و درمان, شهرداری و پلیس و آتش مقامات; خرید اسکنر حرارتی, پنکه, تصفیه کننده هوا و مواد مصرفی برای بيمارستان های دولتی.

“دولت مرکزی حساس است نیاز به ارائه مواد غذایی و سرپناه برای افراد بی خانمان از جمله کارگران مهاجر هستند که به دلیل رشته به مستند اقدامات است. بر این اساس در 28.03.2020 دولت مرکزی اجازه داد که دولت ایالات متحده به استفاده از SDRF برای این منظور نیز” آزادی گفت.

تعداد coronavirus موارد در حال افزایش است به سرعت در هند است. در پنج روز گذشته تعداد موارد تایید شده افزایش یافته است 102 درصد است. همانطور که از ساعت 9 روز جمعه وجود دارد 2,567 موارد مثبت در کشور از جمله 62 کشته و 162 افرادی که درمان شده است یا مرخص شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de