مرکز اجازه می دهد تا مغازه بازار مجتمع برای باز کردن; مراکز باقی می ماند بسته

به عنوان یک کمک بزرگ برای هر دو مغازه داران و مصرف کنندگان به طور یکسان دولت مرکزی در اواخر جمعه شب اجازه محله مغازه ها در مناطق مسکونی به عملکرد البته با پایبندی به پوشیدن ماسک و دستکش و اجتماعی زیر فاصله هنجارهای.

سفارش توسط وزارت امور اعلام کرد که مستند معافیت در حال گسترش به مغازه ها در مجتمع های مسکونی محله و مستقل مغازه ها. حتی بازار مجتمع به جز کسانی که در محدوده شهری شرکت ها و شهرداری ها اجازه داده شده برای باز کردن. اما مراکز خرید هنوز اجازه داده نشده است به تابع.

“همه ثبت نام مغازه های ثبت شده در مغازه ها و استقرار قانون مربوطه دولت/ دانشگاه تهران از جمله از مغازه ها در مجتمع های مسکونی محله و مستقل مغازه ها معاف از #مستند محدودیت” این MHA منظور اعلام و اضافه میکند: “بازار مجتمع به جز کسانی که در محدوده شهری شرکت ها و شهرداری ها مجاز به باز کردن.”

جهت مشخص شده تحت sub-بند (xiii) و (چهاردهم) که 50 درصد قدرت کارگران با پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله ها “اجباری”.

نسخه هایی از این نامه نیز ارسال به تمام اعضای ملی کمیته اجرایی و عضو دبیر ملی مدیریت بحران اقتدار (ان دی ام ای).

منظور این است که در ادامه از وزارت امور’ تعداد سفارش 40-3/2020-DM-I(A) مورخ 15 آوریل سال 2020 است.

width: 402px; height: 488px;

در اوایل دولت گفته بود که COVID-19 وضعیت “به خصوص جدی” در چند عمده در حال ظهور نقاط مانند احمدآباد سورت, حیدرآباد, چنای و قهوهای مایل به زرد و با عجله وزرا مرکزی تیم (IMCT) برای نظارت بر وضعیت در این شهرستانها.

با توجه به MHA بیانیه نقض مستند اقدامات گزارش شده در برخی از نقاط کشور را مطرح کرد خطر جدی سلامت عمومی است و ممکن است منجر به گسترش COVID-19.

در سراسر کشور مستند تحمیل شده است در سراسر کشور تا مارس 3 برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. دولت گفت: در روز جمعه که مستند شده و موثر در کاهش عفونت رای دادن در کشور است.

وزارت بهداشت گفت: 15 منطقه در سراسر کشور گزارش نشده اند هر تازه در مورد گذشته 28 روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de