مرکزی تیم اعزام شده به بیش از 50 شهرستانها در مواجهه با بیشترین تعداد COVID-19 موارد

این مرکز مستقر سطح بالا چند انضباطی مرکزی تیم برای بیش از 50 شهرستانها در سراسر 15 متحده و اتحادیه مناطق که شاهد بالا مورد بار و یک جهش از COVID-19 موارد وزارت بهداشت و رفاه خانواده در روز سه شنبه گفت.

این مناطق شهری بدن تعداد زیادی از موارد و مرکزی تیم کمک خواهد کرد که دولت با ارائه پشتیبانی فنی برای مهار و تسهیل مدیریت COVID-19 شیوع این وزارتخانه گفت.

در حالی که هفت نفر از این مناطق و شهرداری ها در ماهاراشترا و تامیل نادو هر; شش در آسام پنج در راجستان مادها پرادش و اوریسا; چهار هر در Haryana, کارناتاکا, Bihar و اوتار پرادش و سه هر در Uttarakhand, West Bengal و دهلی نو است.

سه عضو تیم متشکل از دو نفر از کارشناسان بهداشت عمومی اپیدیولوژی پزشکان و ارشد مشترک وزیر سطح گره افسر اداری handholding و بهبود حکومت داری. این تیم در حال کار در این زمینه و بازدید از امکانات مراقبت از بهداشت برای حمایت از دولت وزارت بهداشت در اجرای مهار اقدامات و کارآمد درمان بالینی مدیریت از موارد در مناطق و شهرستانها وزارت بهداشت گفت.

“به منظور حصول اطمینان از هماهنگی بهتر و سریع عمل بر روی زمین تصویب گرانول, استراتژی آن پیشنهاد شده است که این مناطق شهرداری باید به طور منظم باقی می ماند در تماس با مرکزی تیم که در حال حاضر در حال هماهنگی با ایالات متحده” از آن گفت.

مرکزی تیم کمک ایالات متحده و UTs در پرداختن به برخی از چالش های مواجه شده توسط آنها در تست تنگناها پایین آزمون/هر یک میلیون جمعیت بالا تایید نرخ های بالا تست تایید رای دادن خطر کمبود ظرفیت بیش از دو ماه آینده بالقوه کمبود تخت در حال رشد مورد مرگ و میر بالا و دو برابر شدن نرخ ناگهانی سنبله در فعال موارد ،

بسیاری از مناطق و شهرداری ها در حال حاضر formalised اختصاصی تیم هسته ای در سطح منطقه شامل منطقه در سطح پزشکی و مقامات اداری به منظور هماهنگی بیش از به طور منظم با تیم مرکزی وزارت گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de