مشهور به وضوح کافی دسترسی به COVID-19 انجام شد. آنچه در مورد هر کس دیگری ؟


(L-R): Idris Elba attends the “Fast & Furious: Hobbs & Shaw” Special Screening on July 23, 2019, in London, England; Kevin Durant #7 of the Brooklyn Nets poses for a portrait during Media Day on September 27, 2019, in New York City.

(L-R): ادریس البا در مراسم “Fast & Furious: هابز & Shaw” نمایش ویژه در جولای 23, 2019, در, لندن, انگلستان; Kevin Durant #7 Brooklyn Nets شمار برای یک پرتره در طول روز رسانه در سپتامبر 27, 2019 در شهر نیویورک است.
عکس: جو ماهر (گتی ایماژ), القاعده بلو (گتی ایماژ)

دسترسی به بهداشت و درمان جهانی نیست در این کشور اما دسترسی به کروناویروس بدیهی است.

به عنوان من به تازگی بیان شده که ادریس البا تایید او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus فشار تحقق مشهور نبودند ایمنی بدن برای ابتلا به ویروس بود یک یادآوری جدی. اما از آنجا که ما شنیده افراد مشهور, مشهور پس از تایید نتایج آزمون دیگری کنجکاو سوال پدید آمده است.

تبلیغات

روز دوشنبه 47 ساله بازیگر در زمان به Periscope و به زندگی می کنند به روز رسانی (از طریق دو ویدئوها) در وضعیت خود از جمله پرسیدن سوال خود را در مورد وضعیت خود را تست و به همین دلیل اسطوره “مردم سیاه و سفید نمی توانید کوروناویروس” به یک ایدئولوژی خطرناک.

“بسیاری وجود دارد احمق مسخره, تئوری های توطئه در مورد افرادی که قادر به دریافت آن” ادریس گفت. “که خنگ احمق. که سریعترین راه برای دریافت بیشتر مردم سیاه کشته شدند. و من صحبت کردن در مورد کل جهان است. هر کجا که هستیم لطفا درک کنید که شما می توانید آن را دریافت کنید…فقط می دانم که شما باید به عنوان مراقب باشند که در هر مسابقه. این بیماری تبعیض قائل نیست…به عنوان یک فرد سیاه و سفید است که قرارداد این ویروس را باید گفت.”

پس ما در مورد این موضوع تبعیض اخبار مکرر از مشاهیر تست مثبت برجسته این واقعیت است که مشهور و برجسته داشته اند و دسترسی آسان به آزمون. ویروس تبعیض قائل نیست اما آنچه در مورد مسیر درمان? در البا مورد او بدون علامت است اما قادر به تست اولیه در حالی که متوسط طبقه کارگر آمریکایی است که در مواجهه با یک سفر دشوار از چند تماس تلفنی و طولانی مدت زمان انتظار.

تبلیغات

تبلیغات

به عنوان AP, اخبار, یادداشت“این نگرانی بیش از درمان ترجیحی بر یک حقیقت اساسی در مورد نابرابری های پخته شده به سیستم بهداشت و درمان آمریکا—کسانی که با امکانات مالی اغلب می توانید دریافت های مختلف سطح خدمات.”

در واقع یک فن به طور مستقیم خواسته البا در مورد اختلاف.

“ما بینهایت آگاه است که بسیاری از مردم می توانید تست شده و احساس می کنم بسیار خوش شانس و خوش شانس, اما آن را به بودن در کار “البا اشاره کرد ذکر است که در چشم های عمومی استفاده از آمدن به تماس با افراد متعدد است.

تبلیغات

به طور طبیعی دولت تا به حال برای پاسخ به این بلندی سوالات نیز از روزنامه نگاران شروع به مصرف آنها را به کار.

تبلیغات

“شاید که داستان زندگی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در پاسخ به یک پرس و جو در مورد نابرابری آزمون دسترسی داشته باشید. “است که اتفاق می افتد در مناسبت. و من متوجه شده ام که در آن برخی از افراد آزمایش شده است و نسبتا به سرعت.”

هی تشکر.

شهردار نیویورک, بیل د Blasio همچنین در زمان به توییتر به آدرس نگرانی های چنین در پاسخ به خبری که چند بازیکنان NBA تا به حال آزمایش مثبت است. اخیرا کوین دورنت به عنوان یکی از چهار Brooklyn Nets بازیکنان که آزمایش مثبت برای COVID-19.

تبلیغات

“ما آنها آرزوی بهبود سریع,” شهردار توییتی. “اما با تمام احترامی که کل یک تیم NBA نباید تست شده برای COVID-19 در حالی که بیماران بدحال انتظار به آزمایش می شود. آزمون نباید برای ثروتمند اما برای بیمار است.”

تبلیغات

همانطور که برای چه هر روز مردم را به نگاه به جلو به EverlyWell شد برای اولین بار شرکت آمریکایی اعلام کرد که در خانه ها تست شده است و در دسترس خواهد بود شروع مارس 23.

تبلیغات

زمان گزارش:

مردم می توانید سفارش Everlywell COVID-19 آزمون در وب سایت این شرکتپس از اولین پاسخ دادن به سوالات خود را در مورد بهداشتی اولیه, علائم و عوامل خطر برای بیماری کروناویروس. دکتر هنوز هم نیاز به تجویز آزمون پس از پزشکی از راه دور پزشکان از PWNHealthیک شبکه ملی از پزشکان که تجویز آزمایش های تشخیصی و سپس بررسی این پاسخ ها برای تعیین اینکه آیا یک فرد واجد شرایط برای تست بر اساس معیارهای تعیین شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de