Ceal بری میراث توانمند سازی زنان ورزشی به ادامه پس از بازنشستگی مس: “من احساس نمی رسید”

یادداشت سردبیر: چهارم در یک سری در مورد بسکتبال آیکون در کلرادو. اقساط سه برفلد الکس انگلیسی, محمود عبد رئوف و رودی کری.

RJ Sangosti دنور پست

Ceal بری در حیاط خلوت خانه اش در بولدر در 28 مه سال 2020 است.

تخته سنگ — کر آواز پرندگان هوا را پر می کند در اواخر مارس روز صبح هنگامی که انجام شده کالج بسکتبال مربی در تاریخ ایالتی به دنبال یک لحظه به منعکس کننده.

ایستاده در حیاط خلوت خود را احاطه شده توسط درختان که قاب ابر نورد در سراسر Flatirons, Ceal بری دارای یک یادبود بسکتبال از نهایی بازی اصلی هدایت مس علاقمندان زنان برنامه زمانی که یک عکاس می خواهد به تغییر موقعیت.

“شما مربی,” او می گوید: فلش لبخند در زیر او روشن و چشم های آبی.

بری 65 در حال حاضر روش دوم بازنشستگی مس — این زمان برای خوب — دو و میدانی به عنوان یک مدیر.

در جولای 1, باور نکردنی او 37 سال اجرا با گاومیش رسما به پایان می آید.

“احساسات مخلوط” بری گفت. “من قصد دارم برای به دست بسیاری از روابط در مس.”

آنچه قطعا از مخلوط هر چند که بری جایی در میان دولت بزرگترین بسکتبال آیکون.

او مربیگری رزومه برای خود صحبت می کند: 427-242 ضبط بیش از 22 فصل; 12 NCAA Tournament اسکله; شش شیرین 16 اجرا می شود; سه Elite هشت سفرهای; 140 بازی متوالی در بالای رتبه بندی 25 (1992-96); چهار بار هشت مربی سال; و تمجید نگه می دارد.

سوخت بری موفقیت است ؟ بی امان درایو را به نفع خود.

“من تا به حال هشت فرزند در 11 سال پس از ما بسیار رقابتی خانواده” گفت: بری یک بومی Louisville, Kentucky. “اگر ما رفت و به استخر شنا, ما شتافت. اگر ما بازی های انجام شده ما را نگه داشته و نمره. ما رقابتی مورد که به را انتخاب کنید آنچه که نشان می دهد ما به تماشای تلویزیون.

“من هرگز دوست را از دست بدهد. اما چه کسی می کند؟”

BOULDER, COLORADO--MARCH 3, 2005--Ceal Barry, CU ...

گلن Asakawa دنور پست فایل

Ceal بری سابق مس زنان بسکتبال سر مربی با فقط تعداد کمی از غنائم او برنده است در طول زندگی حرفه ای خود را در مارس 3, 2005.

بالا بردن مس از هشت زیرزمین به یک NCAA نیروگاه مورد نیاز هجوم بازیکنان با استعداد. بری استخدام کشور.

سابق مس گارد لیندا Lappe (1998-2003) برگزار شد ارائه بورس تحصیلی از نوتردام و دیگر نخبگان مدارس به عنوان یک سابق دبستان ستاره در برلینگتون, Iowa. بری سفر برای بازدید و ساخته شده Lappe یک معامله بیش از خانواده میز پینگ پنگ: اگر من پیروزی در این بازی و سپس شما متعهد به مس.

Lappe دو سال از علاقمندان کاپیتان که بعد از بازگشت به مربی او مادر آلما گفت: “Ceal فکر می کند او به من ضرب و شتم. من آن را متفاوت ببینند.”

بری خندید: “او همیشه می گوید که.”

“Ceal می دانست که چگونه به فشار شما را به بهترین خود را” Lappe ادامه داد. “او بسیار سخت بود اما او همچنین می دانستند که به اجازه و چگونه به تغییر سبک متناسب با شخصیت. که این علامت از یک مربی خوب است. شما می توانید مربی نیست هر بازیکن دقیقا همان.

“او مراقبت که راه خود را از پا اشاره کرد بود و اگر شما را لمس خط. او در مورد مراقبت موقعیت دست خود را و آن راه می چرخد و هنگامی که شما گرفتار توپ روی بال است. آن ریشه دوانده از شروع. همه بسیار روشن در مورد آنچه انتظار بود و چگونه باید آن را انجام داده است.”

قابل توجه نقطه عطفی برای بری کیو hoops برنامه وارد شده در مارس 18, 1989.

گاومیش میزبانی UNLV در دور دوم مسابقات NCAA پس از مس لرزاند کردن 20 پیروزی متوالی و هشت عنوان است. وزوز اطراف بری برنامه به تب زمین. نتیجه: شکستن رکورد جمعیت 11,199 مشخص شده است که این عرصه را اول بسکتبال sellout, مردان یا زنان در بیش از یک دهه از وجود — که به تماشای یک 84-74 شکست.

“آنها باز درب و مردم بودند و سرعت پایین. آن دیوانه” بری گفت. “آتش مارشال بسته درب زیرا مردم نشسته بودند در راهرو. … در آن زمان من نمی فکر می کنم من درک قدر که برای زنان بازی.”

بری کار به عنوان یک پیشگامی زنان در کالج دو و میدانی تا به حال تنها آغاز شده است.

او حمایت برای او بازی در تلویزیون را سازماندهی صدها نفر از جوانان اردوگاه و مربی در نقش های متعدد برای ایالات متحده آمریکا بسکتبال. چند تا از سابق مس دستیاران رفت و تبدیل به کالج مربیان سر خود را. بری موفقیت ساختمان مس hoops برنامه کمک به طلیعه چیزی بودن در بیشتر بخش زنان برنامه ورزشی برای تخته سنگ — با گلف و چوگان سرپهن فوتبال و والیبال اضافه شده است.

“او یکی از افسانه” گفت: بارب اسمیت سابق مس دستیار مربی (1988-97) زیر بری. “آن را در مورد Ceal تمام وقت. آن بود که چگونه او می تواند کمک به دیگر برنامه های مردم و بازی. او بسیار و او خیلی درگیر است.”

بری پیوست مس ورزشی دولت پس از بازنشستگی از مربیگری. نفوذ او احساس می شد و بخش گسترده ای به خصوص در سال 2013 زمانی که بری به عنوان موقت تبلیغ در مدرسه جستجو برای پیدا کردن یک مدیر ورزشی.

“من همیشه احترام Ceal یک معامله بزرگ” مس بسکتبال مردان مربی نی نی بویل گفت. “من تا پایان سال جلسات خواهد بود با Ceal به عنوان یک مدیر و او را به بازخورد. من همیشه قدردانی است که زمانی که من آمد به Ceal با یک مسئله او بلافاصله آن را درک کرد چرا که او می تواند به آن نگاه از دیدگاه من به عنوان یک مربی است.”

کریس Livingston, CU دانشیار مدیر ورزشی برای موفقیت دانش آموز افزود: “زمانی که Ceal تا به حال یک احساس دل و روده مورد کسی یا چیزی من شگفت زده چگونه اغلب آن دقیق بود. او همیشه همه چیز را با صداقت.”

پس از بازگشت به بری حیاط خلوت اجتناب ناپذیر سوال نهایی ورود بازنشستگی: گام بعدی چیست ؟

بری اولین بار است که به اعتراف او در تلاش برای نشستن هنوز. بنابراین شما به احتمال زیاد پیدا کردن او داوطلبانه در بولدر جامعه کار بر روی بازی گلف و یا اتصال با علاقمندان فارغ التحصیلان. آنچه بازنشستگی نمی تواند لمس است بری مادام العمر شور و شوق برای توانمند سازی ورزشکاران — به طور خاص زنان جوان است.

او تعیین نشده پژمرده کمی.

“من واقعا نمی نیاز به یک استراحت من به شما بگویم که” بری گفت. “من خسته نمی شود. من احساس پر انرژی. من به دنبال یک تغییر دهید. من مطمئن هستم که چه فرم است که خواهد بود. من حدس می زنم من باید به جستجو می کند.

“من احساس نمی رسید.”

Ceal Barry, in her backyard of ...

RJ Sangosti دنور پست

Ceal بری در حیاط خلوت خانه اش در بولدر به تازگی بازنشسته از دانشگاه کلرادو است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>