CBSE دانش آموزان مشغول به تحصیل در کلاس های I-VIII به ارتقا به کلاس بعدی

از نظر شیوع کروناویروس در کشور تمام هیئت مرکزی جستجو در آموزش و پرورش (CBSE) دانش آموزان مشغول به تحصیل در کلاس های I-VIII خواهد بود ارتقا به کلاس بعدی اتحادیه HRD وزیر Dr رامش Pokhriyal Nishank اعلام کرد.

“دانش آموزان کلاس نهم و یازدهم برای ترویج شود بر اساس شرایط داخلی ارزیابی از مدارس” اتحادیه HRD وزیر Dr رامش Pokhriyal Nishank اعلام کرد.

با توجه به زمان coronavirus شیوع بسیاری از ایالت ها باید لغو شود/امتحانات به تعویق افتاد. حتی مداوم CBSE و ICSE امتحانات هیئت مدیره (کلاس 10 و کلاس 12) شده اند به تعویق افتاد با توجه به شیوع کروناویروس.

“با توجه به در حال انجام COVID19 وضعیت & نگه داشتن در ذهن تحصیلی آینده دانش آموزان من توصیه CBSE به انجام مدیره امتحانات تنها برای 29 موضوعات اصلی مورد نیاز برای توسعه و شاید بسیار مهم برای پذیرش در HEIs,” HRD وزیر گفت.

“برای بقیه افراد CBSE نگه نمی امتحانات; راهنمای مارک/ارزیابی در تمام این موارد باید به طور جداگانه صادر شده توسط هیئت مدیره. به عنوان و هنگامی که هیئت مدیره است که در یک موقعیت برای برگزاری امتحانات آن باید انجام آن را برای 29 نفر با دادن اخطار” او در ادامه اضافه شده است.

در 25 مارس در تامیل نادو دولت اعلام کرد که دانش آموزان کلاس 1 و کلاس 9 را ترویج می شود و بدون آزمون.

در ضمن گجرات دولت در زمان تصمیم گیری برای ترویج دانش آموزان از کلاس های 1 تا 9 و 11 از هیئت دولت sans سالانه ،

در ماهاراشترا هیئت دولت لغو امتحانات نهایی برای کلاس های 1 تا کلاس 9 و کلاس 11 پس از شیوع در هند.

علاوه بر این, Uttar Pradesh دولت لغو امتحانات برای دانشجویان کلاس یک به هشت.

همانطور که در حال حاضر هند ثبت کرده است و در مجموع 1637 موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de