CBSE تصمیم گیری در دور انداختن باقی مانده کلاس دوازدهم امتحانات به احتمال زیاد در روز چهارشنبه, SC گفت

تصمیم به ضایعات باقی مانده به امتحانات از CBSE مدیره کلاس دوازدهم برنامه ریزی شده بین ژوئیه 1-15 در نظر افزایش تعداد COVID-19 نفر در این کشور به احتمال زیاد گرفته شده در چهارشنبه مرکز گفت: دیوان عالی کشور در روز سه شنبه.

هیئت مرکزی آموزش متوسطه (CBSE) و دولت آگاه از اضطراب دانش آموزان و مسئولین را در تصمیم گیری در مورد این مسئله به زودی وکیل عمومی Tushar مهتا مطلع نیمکت رهبری عدالت هستم Khanwilkar که همچنین شامل قضات, Dinesh Maheshwari و Sanjiv Khanna.

نیمکت موکول ماده برای 25 ژوئن.

یک درخواست ثبت شده است در دادگاه بالا توسط برخی از والدین دانش آموزان به دنبال یک جهت به CBSE به اعلام نتایج بر اساس آزمون در حال حاضر انجام شده داخلی و ارزیابی علائم باقی مانده افراد است.

این درخواست نیز به دنبال quashing از مارس 18, اطلاع رسانی از CBSE که تاریخ ورق برای امتحانات باقی مانده از کلاس دوازدهم اعلام شد.

در ژوئن 17, هیئت گفته بود apex دادگاه است که آن را “به زودی” را به تصمیم گیری مناسب در مورد موضوع مطرح شده در درخواست. تقاضای بالا بردن نگرانی های ایمنی به دانش آموزان گفت که آنها ممکن است در معرض COVID-19 عفونت اگر آنها به نظر می رسد در امتحانات میان افزایش در تعداد موارد عفونت با ویروس.

“گفت: درخواست نیز نشان می دهد میزان تبعیض آمیز و خودسرانه رفتار مخاطب/CBSE در صدور اطلاع رسانی برای برگزاری باقی مانده معاینه و آن هم در ماه ژوئیه سال 2020 آن را به عنوان در هر AIIMS اطلاعات گفت: COVID-19 همه گیر خواهد بود و در اوج آن” این درخواست گفته است.

دادگاه راس همچنین شنیده جداگانه درخواست در روز سه شنبه است که به دنبال انداختن امتحانات انجام شده توسط شورای مدرسه گواهی امتحانات (ICSE) در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de