قلعه راک رستوران است که به مبارزه طلبیده بهداشت عمومی به منظور توقیف شنبه

قلعه سنگ — رستوران دستور به تعطیل و پس از آن به مبارزه طلبیده یک ایالت بهداشت عمومی به منظور ارائه ناهار خوردن در خدمات در روز مادر بود توقیف سه شنبه با وجود یک جریان ثابت از مشتریان که می خواهم امیدوار به یک وعده غذایی وجود دارد که نشان می دهد پشتیبانی می کند.

C&C قهوه و جلب توجه ملی یکشنبه زمانی که صاحبان جسی و مارس Arellano استقبال جمعیت از مشتریان به رستوران کوچک است. مشتریان پر جداول یک پاسیو و تشکیل یک خط در خارج از درب.

بیشتر نمی شد با پوشیدن ماسک با توجه به ویدیو ها و عکس های ارسال شده بر روی رسانه های اجتماعی و هیچ یک از تمرین های اجتماعی فاصله.

رستوران کارگران در کلرادو ملزم به پوشیدن ماسک در هنگام تعامل با مردم و رستوران ها شده اند محدود به خارج و ارائه خدمات پس از اواسط ماه مارس به دلیل رمان coronavirus بیماری همه گیر.

رژیم صهیونیستی. Jared پلیس روز دوشنبه گفت مقامات بهداشتی را به حالت تعلیق در رستوران مجوز به دلیل آن ارائه شده یک “فوری خطر سلامت” و Tri-County وزارت بهداشت نیز دستور رستوران به نزدیک است.

“من بسیار نا امید به دیدن مردم و کسب و کار به طور فعال با شکستن قانون و هجوم بهداشت عمومی سفارشات این آخر هفته” پلیس گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه. “همه ما باید به قوانین ما موافق با ما اختلاف نظر دارند اما همه ما مسئولیت داریم که به عنوان Coloradans و آمریکایی به دنبال قانون است.”

جسی Arellano روز دوشنبه گفت او تصمیم گرفت که آیا به تعطیل رستوران که باز مانده است که بعد از ظهر پس از اطلاعیه ها توسط پلیس و Tri-County است. مشتریان که نشان داد تا صبح روز سه شنبه گفت که آنها را دیدم متضاد پیام های آنلاین در مورد اینکه آیا رستوران باز خواهد بود.

Arellano روز دوشنبه گفت او تا به حال انتظار نمی رود چنین جمعیت زیادی در روز یکشنبه و گفت که او را تهدید به مرگ دریافت پس از یک رستوران بسته بندی شده ویروسی رفت.

“ما فقط فکر ما بودند رفتن به چند نفر برای روز مادر و خواهد بود که آن را” او گفت:.

می تواند مشتری راب هاو گفت که او فکر اولیه خاموش شدن به صورت همه گیر شد موجه اما گفت که آن را رفته است بیش از حد طولانی است. حدود ساعت 9 صبح او و چند تن دیگر مشتریان ضبط پول نقد برای رستوران جلوی دیوار به عنوان یک نشان می دهد پشتیبانی می کند.

“این است که در مورد آزادی ما در این نقطه و فرماندار نفس بیش از حد” او گفت:. “و ما در حال انجام آسیب واقعی به ما شهروندان است که ما نباید انجام در حال حاضر است.”

او در ادامه می گویند که کسانی که در معرض خطر بالا از رمان coronavirus باید در خانه بمانند برای جلوگیری از قرار دادن خود در معرض خطر عفونت و که تصمیم به ماندن در باید توسط هر فرد را ارزیابی شخصی خود را برای تحمل ریسک توسط دولت دستور.

“وقتی که من رفتن به خارج من پوشیدن ماسک,” او گفت:, قیافه در نزدیکی خارج شده است. “اما من می توانم راه رفتن در اینجا من می توانم به Walmart, من می توانید به صفحه اصلی انبار من می توانم به Safeway. اما من نمی تواند یک صبحانه burrito. که فقط باعث می شود هیچ حس به من.”

چند ده نفر سعی کردم به غذا خوردن در رستوران شنبه صبح; ترین چپ به سرعت پس از تحقق درها قفل شد و چراغ بودند.

Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de