‘حمل او را به گرم نیمکت؟’ دهلی نو پایتخت مالک سوالات Rishabh شلوار خروج از هند بازی XI

این T20I و ODI سری در مقابل نیوزیلند را دیدم بسیاری از هندی بازیکنان یک فرصت برای سعی کنید ترکیب های مختلف قبل از T20 جام جهانی پیش رو در این سال است.

در حالی که اکثر بازیکنان بازی های برگزار شده حداقل یک بازی به طور منظم wicketkeeper-رودخانه Rishabh نفس نفس زدن نیست حتی گام در این زمینه است.

تیم هند به جای دست KL Rahul دو مسئولیت است. او با توجه به نگه داشتن درها بعد از نفس نفس زدن دچار ضربه مغزی در برابر استرالیا.

پس از آن رودخانه – که در شماره 5 نقطه ساخته شده مطمئن شوید که برای کمک به تیم ملی با خفاش و دستکش. با KL Rahul استثنایی فرم شلوار بود و نه حتی در نظر گرفته شده برای هر بازی.

از دیدن این شلوار را Indian Premier League (IPL) حق رای دادن دهلی نو پایتخت’ مالک Parth لیورپول ابراز ناامیدی خود را با مدیریت.

Parth لیورپول که سر از لیورپول South-West ورزشی (JSW ورزشی), حمایت برای گنجاندن Rishabh نفس نفس زدن و Ravichandran Ashwin در هند محدود اور تیم است.

با توجه به توییتر لیورپول نوشت: “و به همین دلیل حمل @RishabhPant17 تنها برای او به گرم نیمکت ؟ مطمئنا او می توانست از بازی مقابل نیوزیلند یک یا کریکت داخلی? برای دیدن یک بازیکن به عنوان با استعداد به او بازی نمی کند 5 T20 و در حال حاضر 3 ODI باعث می شود هیچ حس #Xfactor”.

Parth لیورپول که تا به حال به دست آورد R Ashwin قبل از این فصل گفت: “نمی دانم چرا @ashwinravi99 نیست در این تیم! به نظر می رسد گریزی به چوگان-takers! پس از عیب پوشی کیوی در T20 را کیوی نشان می هند که در مرحله نیمه نهایی پیروزی در جام جهانی بود و هیچ اتفاق. هند نیاز به چوگان-takers و بازیکنان با فاکتور X”.

این شاید اولین باری که یک تیم لیگ مالک است که صحبت کردن در مورد هند انتخاب تیم سیاست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im