کارناوال سینما ابراز ناامیدی بیش از OTT انتشار Laxxmi بمب Sadak 2, بوج: غرور و افتخار از هند و بیشتر

در روز دوشنبه شوهای جهان و تمام طرفداران خود را کردم یک تکه از خبر تعجب آور به عنوان یک جریان پلت فرم اعلام کرد هفت فیلم بالیوود فیلم بیش از چند ماه آینده.

در حالی که اعلام شده بود گرفته شده در یک نور مثبت توسط طرفداران و صنعت فیلم کارناوال سینما گروه منتشر شد بیانیه و ابراز “ناامیدی” با این روند به طور مستقیم به نسخه های دیجیتال.

BollywoodLife گزارش اظهارات کارناوال سینما مدیر عامل موهان Umrotkar که گفت: “ما موضع ما در بیانیه های قبلی. این بسیار ناامید کننده است که فیلمسازان در حال امید بستن دیجیتال-اولین مسیر که ما فقط قدم دور از تئاتر منتشر شده با بازگشایی سالن سینما در سراسر کشور با تمام احتیاطی لازم است. اقتصاد بازگشایی و مراکز در حال حاضر باز است. آنها فقط نیاز به برخی از بیشتر ایمان و صبر و شکیبایی برای برگزاری این مطالب برای صفحه نمایش بزرگ این چیزی است که آن را برای ساخته شده است.”

این بیانیه بیشتر بخوانید “در این مستند ما با شرکت در بسیاری از نظرسنجی ها به درک که مخاطبان در انتظار سینما به بازگشایی شده است. برای صنعت سرگرمی به شکوفا هر کس نیاز به هر یک از دیگر. و اگر فیلم های ساخته شده برای سینما آزادی به طور مستقیم در جریان سیستم عامل آن ممکن است مانع رشد کلی اکوسیستم.”

برای اطلاع از هفت بالیوود فیلم منتشر خواهد شد به طور مستقیم در یک OTT پلت فرم از جمله Akshay Kumar-starrer Laxmmi بمب, Ajay Devgn را بوج: غرور و افتخار از هند Sadak 2 بازیگران Alia Bhatt Sushant Singh Rajput آخرین فیلم Dil Bechara بزرگ گاو بازیگران, Abhishek Bachchan, pamela grow Jammwal-starrer Khuda Haafiz و Lootcase شامل Kunal Kemmu.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de