دانشگاه کارنگی ملون معذرت خواهی پس از نقشه پردیس سفید پوستان از سیاه و سفید محله


عکس: کریس Hondros (گتی ایماژ)

بنابراین من در این کار برای حدود دو ماه در حال حاضر و آن را کاملا تجربه یادگیری. یکی از چیزهایی که من آموخته ام در زمان کوتاه در اینجا این است که دانشگاه ها واقعا لعنتی نژادپرست است. به نظر می رسد که هر هفته وجود دارد و در عین حال یکی دیگر از مدرسه است که برخی از نژادپرستانه چیزی و سپس تلاش می کند به عقب فروختن آن با یک فرمولی عذرخواهی. امشب ما مدرسه در سوال این است که دانشگاه کارنگی ملون در پیتسبورگ.

CBS پیتسبورگ گزارش که دانشگاه آمده است در زیر آتش پس از یک نقشه پردیس با توجه به جدید و دانش آموزان و برجسته برجسته در مدرسه به تمام عمدتا سیاه و سفید محله whited ، میشم. من نمی توانم. می تواند چیزی است که من به سادگی ناتوان از انجام. آرزو می کنم من می توانم. نمی توانید هر چند.

تبلیغات

دانشجو, سیاه پوست, توماس تصمیم به فعال و انجام کاری درباره آن. او در طراحی پیراهن که برجسته دانشگاه و نقشه از محله های بازسازی شده و به نام طرح “هود زندگی مهم است.” او است که فروش پیراهن های آنلاین با بخشی از درآمد حاصل مجموعه ای برای اهدا به شهری لیگ. توماس به خبرنگاران گفت: “وجود دارد بسیاری از فرهنگ در این محله و آن را فقط خیلی خسته کننده است که آنها ساخته شده انتخاب برای ما به دانش آموزان بگویید که به کجا بروید و چگونه به تجربه شهرستان است.” دیوید Widder یکی دیگر از دانشجویان در این دانشگاه گفت: “این نژادپرستی نهادی بر روی کاغذ بر روی صفحه نمایش و بر روی دیوار یک ساختمان در قلب ما دانشگاه است.”

دانشگاه عذرخواهی کرد و گفت که با عرض پوزش برای “خطای غیر عمدی.” آن بیانیه برجسته این کتاب نقل قول ما آمده ایم به انتظار در حال حاضر. نتواند به رعایت ارزش های ما از شمول و تنوع? بررسی کنید. بیان یک نیاز به انجام این کار بهتر است ؟ دوباره چک کنید. جلسات با اعضای جامعه و تنوع کمیته ای که تشکیل شده است ؟ داغ لعنت خانواده ما تقریبا تا به حال یک یکنوع بازی شبیه لوتو. همه که از دست رفته است آموزش تنوع. که اگر هر کدام از شما که با حضور تنوع آموزش لطفا به من توضیح دهید که چگونه است که کار می کند. آن است که فقط یک فرد رفتن را از “یو. جلوگیری نژادپرستانه” برای یک ساعت ؟

همانطور که برای دانشگاه خواستار آن است که یک “غیر عمدی خطا” من باید با فشار به عقب بر روی آن است. این یک چیز است که اگر یکی عمدتا سیاه و سفید محله گم شده است از روی نقشه. همه آنها رفته بودند. که ناخواسته که عمدی. امیدوارم کارنگی ملون را به یک درس از Peter B. پارکر و بازبینی خود را از تعصبات شخصی و به دلیل رک و پوست کنده این بود که برخی از مزخرف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de