Carl Reiner محبوب خالق “دیک ون دایک نشان می دهد” می میرد

نیویورک — Carl Reiner های مبتکرانه و همه کاره نویسنده بازیگر و کارگردان است که از طریق شکست به عنوان یک دوم “موز” به سید سزار و رز به کمدی را مقابل صفوف به عنوان خالق “دیک ون دایک نشان می دهد” و مستقیم به مل بروکس’ “از 2000 سال, پیر مرد” کرده و با توجه به گزارش. او 98.

Reiner بود که پدر بازیگر-کارگردان Rob Reiner درگذشت دوشنبه شب از علل طبیعی خانه اش در بورلی هیلز کالیفرنیا TMZ و انواع گزارش شده است.

پیام برای چند Reiner نمایندگان بدون جواب بودند صبح روز سه شنبه.

یکی از نشان می دهد کسب و کار ” بهترین دوست game, مردان قد بلند, طاس Reiner بود خوش چهره کوچک و نقره ای صفحه نمایش در سزار 1950s گروه تئاتر به عنوان snarling toupee ، ماندگاری آلن بردی از “دیک ون دایک نشان می دهد” و در این فیلم به عنوان “The Russians Are Coming, the Russians Are Coming” و “it’s a Mad, Mad, Mad, Mad World.”

در سال های اخیر او در بخشی از رندانه باند در “ocean’s Eleven” فیلم با بازی جورج کلونی و به نظر می رسد در فیلم های مستند از جمله “برادوی: فراتر از عصر طلایی” و “اگر شما در Obit خوردن صبحانه است.”

فیلم او به کارگردانی شامل “اوه خدا!” با بازی جورج برنز و جان دنور; “همه با من” با بازی استیو مارتین و لیلی تاملین و 1970 کمدی “کجا Poppa?” او به خصوص با افتخار از آثار او از جمله “Enter خنده” یک سرگذشتی رمان بعد از آن اقتباس شده به یک فیلم و برادوی نشان می دهد; و “من حدیثی زندگی” خاطرات منتشر شده در سال 2003. او دوران کودکی خود را بازگو و خلاق سفر در سال 2013, کتاب “من من به یاد داشته باشید.”

اما بسیاری از به یاد داشته باشید Reiner برای “دیک ون دایک نشان می دهد” یکی از محبوب ترین سریال تلویزیونی از تمام وقت و یک مدل از گروه بازی کمدی فیزیکی و بی انتها مهربان شوخ طبعی است. آن را ستاره دار ون دایک به عنوان یک کمدی تلویزیون نویسنده کار برای یک خواستار, گریز از مرکز, رئیس (Reiner) و زندگی با همسر خود (مری تایلر مور در عمده تلویزیون نقش) و پسر جوان در حومه New Rochelle, New York.

“ون دایک نشان می دهد که احتمالا هیجان انگیز ترین از دستاوردهای چرا که بسیار شخصی” Reiner یک بار گفت. “این در مورد من و همسرم زندگی در نیو راشل و کار در Sid سزار نشان می دهد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de