Cardi, B, Claps برگشت و تخلیه هوا مورد Emani الیس’ حمله به طرح دعوی در دادگاه می گوید: او نه ‘نقاش’


Cardi B حضور در “جاده F9” جهانی فن اغراق در موریس A. Ferre پارک در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 در میامی, فلوریدا
عکس: گتی ایماژ

Cardi B است که مصرف آخرین طرح دعوی در دادگاه تسلیم در برابر او به آرامی.

پلاتین-فروش rap سردستهزنان خواننده اپرا به توییتر گرفت تا روشن شدن هوا تنها چند ساعت پس از آن به طور گسترده ای گزارش داد که یک Feb. 2018 حادثه بدل به اقدام قانونی.

تبلیغات

روز جمعه انفجار گزارش داد که “Bodak زرد” رپ بود شکایت کرد که برای حمله به یک زن گارد امنیتی که ادعا می کند که او را زده بود در صورت و در صورت و بدن خود را و به نام نژادی لکه دار کردن.

“چرا شما بچه ها پست بخشی که در آن دکتر گفت که این چیزی است که اتفاق می افتد؟” Cardi B کف بازگشت. “و اگر من حمله چرا او نمی اتهامات مطبوعاتی ? چرا من قرار داده و من دست در some1 دو بار اندازه من خودم در حالی که من تجربه درد شدید 4 ماه؟”

او افزود: در یک پس حذف توییت: “سپس او را تحت پیگرد من ادعا من استفاده می شود نژادی تهمت ها به خاطر مردم است که در تلاش برای فشار که روایت در من برای قسمت 2 سال …ذهن شما این است که تحت پیگرد من ..[تر] من و نگاه آمریکای لاتین ..Give me a f–در شکستن !”

تبلیغات

انفجار مایک آب گزارش شده است که اسناد قانونی نشان داد که یک زن به نام Emani الیس که می گوید: او مشغول به کار بود به عنوان یک گارد امنیتی در داخل یک ساختمان پزشکی در Wilshire Blvd. در بورلی هیلز است که شاکی.

با توجه به TMZ, “نگهبان نزدیک Cardi تلاش برای ضبط فیلم یا گرفتن عکس از او … و Cardi از او خواست برای متوقف کند چرا که او نمی خواست به ثبت در مطب دکتر”

تبلیغات

پس از آن از کار اخراج او مدعی است که در فوریه 2018, Cardi B به او حمله کردند در حالی که او در کار با “خشونت غیرقانونی ، عمدا به طور ناگهانی و توانایی قابل توجه خود را در مورد سر و صورت و بدن با قرار دادن (او) در عالی برای زندگی و رفاه جسمی و از نظر قانونی باعث او را به حفظ صدمات و خسارت است.”

رپ phenom امنیتی گارد گفته نیز شروع به پریدن کرد به غوغا و او ادعا می کند این حادثه باعث آسیب به بدن او و ” شوک و آسیب به سیستم عصبی خود را.’

تبلیغات

الیس ادعا کرده بود که او را در حال حاضر رنج می برند از صدمات فیزیکی و در نتیجه “از کار افتادگی دائم.”

آب را توجه داشته باشید که “نگهبان را توضیح نمی دهد چه چیزی باعث این استدلال و یا چرا این گروه ناراحت شد” در طرح دعوی در دادگاه.

تبلیغات

بزرگترین چیزی که برای بیرون آمدن از مونا اسکات جوان Love & Hip Hop تلویزیون واقعیت امپراتوری برنده جایزه گرمی می داند که چگونه برای آوردن درام.

و او تا به حال زمان در روز جمعه به آن آدرس.

یکی پیرو پیشنهاد کرد که او باید مسئولیت رسیدگی به کسب و کار خود را در دادگاه با وکیل بیان کرد که رسانه های اجتماعی رجزخوانی “نیست کمک خود را در مورد” بیلبورد گزارش داد.

تبلیغات

Cardi, B, متولد Belcalis Marlenis Almánzar, توافق, اما همچنین می خواستم به آن را روشن او را نه یک “نقاش” — با اشاره به colorism (من فکر می کنم).

“آن نیست اما او مدعی بود که من گفته نژادی تهمت به او چرا که او آفریقایی در تلاش برای دلالت بر وجود من بود که نقاش ذهن شما پرستار کارکنان که جدا ما گفت: این درست نیست” او بنا به گزارش توییتی.

The Atlantic Records charttopper سپس با استفاده از یک تصویر از یک بخش از یک TMZ گزارش که اعتبار او ‘s مورد اشاره کرد که “من دعا می کنم به خدا انگار فیلم از wat اتفاق می افتد dat روز است.”

تبلیغات

معلوم نیست چقدر الیس تحت پیگرد Cardi B برای اما بنا به گزارش ها گفته است که بیش از $25,000 و ادعا می کند او را در حال حاضر به تحمل “آینده مسائل پزشکی نیاز به پزشکان و پزشکان و پرستاران و بیمارستان از جمله دارو MRI اسکن اشعه ایکس و غیره.”

Cardi B هنوز هم به اتهام تجاوز انتظار در برابر او و گروه در کوئینز دیوان عالی کشور برای دیگر غوغا مربوط به باشگاه های کارکنان.

تبلیغات

او التماس کرد گناه نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>