نمی تواند فراموش کرده ام که او به من فریب خورده

نمی تواند فراموش کرده ام که او به من فریب خورده – شیوه زندگی

به روز شده: Jun 30, 2020, 07:26 IST | DR عشق | بمبئی

متوجه شدم که او به من فریب خورده با همکار کار. او عذر خواهی کرد و من او را بخشید اما من هرگز قادر به دریافت بیش از آن به طور کامل.

Illustration/Uday Mohite

تصویر/Uday Mohite

Dr Love من می خواهم به ازدواج با دوست پسر من در پایان این سال, اما من نه به عنوان خوشحال در مورد این که من باید به خاطر آنچه اتفاق افتاده یک سال پیش. متوجه شدم که او به من فریب خورده با همکار کار. او عذر خواهی کرد و من او را بخشید اما من هرگز قادر به دریافت بیش از آن به طور کامل. من می دانم که او نیست به من فریب خورده پس از آن و من هم می دانم که او مرا دوست دارد بسیار. آنچه مرا ناراحت می کند این است که او هنوز هم کار می کند در آن دفتر و من هیچ راهی برای دانستن اینکه آیا او هنوز هم در تماس با آن است. چگونه می توانم مقابله با این ؟
ترس خود را عادی هستند, دلیل این که شما هیچ راهی برای کنترل نامزد خود و ارتباط خود را با این همکار. شما تصمیم گرفته اند تا او را ببخشد هر چند, و بر این باورند گذشته است که در پشت هر دو شما. اگر که واقعا مورد است, بهترین راه برای مدیریت این است که به تقویت است که اعتماد و اعتقاد داشتند او را تقلب در شما دوباره. او داده نشده است, و شما هیچ دلیلی برای شک و تردید او پس از این بیشتر یک سوال از مدیریت خود را توجیه نا امنی. همچنین آنچه شما انجام داده اند بسیار دشوار است. به بازسازی اعتماد است که از دست رفته است که اغلب غیر ممکن است. تنها راه برای حرکت رو به جلو است و او را قبول کنید و خود را از اشتباه و فرض او این است که صادقانه با شما تا زمانی که شما یک واقعی دلیلی برای شک و تردید. که همکار خود را باید دیگر ماده است.

شوهر من رفتار من مثل یک هم اتاقی و درک نمی کند که چرا این مرا ناراحت می کند. او کمی در کارهای خانه حتی اگر ما هر دو کار حرفه ای و به سختی می کشد وزن خود را وقتی که می آید به مدیریت چیزهایی مانند خرید و پرداخت قبوض آب و برق. چگونه می توانم تغییر این ؟
چرا جلوگیری از انجام کارهایی که تا زمانی که او می شود پیام این است که یک همکاری برابر است با ؟ او معتقد است همه چیز را مانند ساعت ، چرا که شما بیش از سهم خود را پس چرا او را نمی دهد و کمی از خواب بیدار کردن تماس ؟

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به [email protected]

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net