نمی توانید کاغذ توالت در میان coronavirus همه گیر? در اینجا به همین دلیل است.

چه کاغذ توالت باید با جهانی همه گیر?

هیچ چیز.

در عین حال میلیون ها نفر از مردم شده اند وحشت در مورد خانواده خود را تامین کند. فروشگاه قفسه های خالی شده است. آمازون است که اغلب خارج از بورس. و رسانه های اجتماعی است سرشار جوک و درخواست برای یک رول یا دو.

خبر خوب: همه چیز آرام, حداقل در ایالات متحده پس از یک ولگردی و قانونی شکنی خرید در اواسط ماه مارس. اما هنوز روشن نیست که — اگر تا کنون — عادات خرید خواهد شد به حالت عادی بازگشت.

در اینجا همه چیز شما همیشه می خواستم به دانستن در مورد کاغذ توالت در طول یک بیماری همه گیر:

چرا کاغذ توالت در تامین کوتاه مدت?

یک دلیل این است چرا که مردم احتکار. برخی از آنها انباشت آخرین ماه پیش از شهر و دولت مستند سفارشات. این یک واکنش مشترک در زمان بحران زمانی که مصرف کنندگان احساس نیاز برای کنترل و امنیت می گوید دیوید, Garfield, رهبر جهانی مصرف کننده محصولات تمرین در AlixPartners یک شرکت مشاوره.

NCSolutions داده و شرکت مشاوره گفت: آنلاین و در فروشگاه های ایالات متحده کاغذ توالت فروش 51 درصد بین Feb. 24 مارس 10, به عنوان خریداران شروع به گرفتن مضطرب در مورد تعداد زیادی از ویروس موارد است. اما فروش پرورشی عظیم 845% در مارس 11 و 12 به عنوان متحده اعلام کرد مستندات.

چه هستند برخی از دیگر دلایل کمبود ؟

کاغذ توالت جریان از کارخانه های تولید کاغذ به فروشگاه های خرده فروشی از طریق تنگ کارآمد زنجیره تامین است. کاغذ توالت است بزرگ و بسیار سود آور نیست بنابراین خرده فروشان نمی نگه داشتن مقدار زیادی از موجودی در دست است; آنها فقط گرفتن مکرر حمل و نقل و restock قفسه های خود را.

“شما هرگز متوجه دلیل آن را به خوبی مدیریت شده” گفت: جیم لوقا استاد اقتصاد در لنسینگ کالج در میشیگان استفاده می شود که به عنوان یک استراتژیست برای کاغذ توالت شرکت توزیع.

مقدار کاغذ توالت متوسط آمریکایی با استفاده از تغییر نکرده است; آن را هنوز هم در اطراف 141 رول در هر سال (در مقایسه با 134 رول در آلمان و فقط 49 رول در چین AlixParters می گوید). اما حتی تغییرات کوچک در عادات خرید می توانید همه چیز را به هم ریخته.

با منطقه ای اختلال مانند طوفان ها می تواند برخی از موجودی به منطقه آسیب دیده. اما در جهانی همه گیر را ترک نمی کند مقدار زیادی از اتاق تکان دادن.

نمی تواند شرکت ها فقط بیشتر کاغذ توالت?

سه بزرگ ایالات متحده کاغذ توالت شرکت — Georgia-Pacific LLC Proctor & Gamble Co. و Kimberly-Clark Corp. — در حال حاضر در حال اجرا خود را کاغذ توالت گیاهان 24 ساعت یک روز قبل از coronavirus رسید. این تنها راهی است که آنها می توانند سود در چنین کم حاشیه محصول.

این شرکت در حال تلاش برای افزایش خروجی با ساخت کمتر انواع کاغذ توالت. آنها همچنین در تلاش برای دریافت محصول به فروشگاه ها با سرعت بیشتری. مستقر در آتلانتا گرجستان-اقیانوس آرام در حال کار با بسته بندی تامین کنندگان برای دریافت بیشتر مواد و به حداکثر رساندن تعدادی از تحویل آن می توانید کشتی از امکانات آن است.

می توانید لوازم هدایت شود می تواند به خانواده ها به جای کسب و کار است که در حال حاضر بسته است ؟

هیچ. تجاری و کاغذ توالت با استفاده از یک نوع متفاوت از خمیر و تولید شده است بر روی دستگاه های مختلف. بسیاری از نهادی رول عمدا بزرگتر پس از تمیز کردن کارکنان لازم نیست برای دوباره پر کردن آنها را به عنوان اغلب و مردم اصلا آنها را سرقت لوقا گفت. Plusher کاغذ توالت برای استفاده در خانه نیز دارای انواع بسته بندی مورد نیاز گارفیلد گفت.

قبل از coronavirus بحران در حدود نیمی از ایالات متحده کاغذ توالت فروش تجاری در حالی که نیم دیگر بودند برای خانه, Garfield گفت. که در حال تغییر; AlixPartners برآورد ایالات متحده خانوار تقاضا است تا 40 درصد به ادارات و مدارس ،

اما Georgia-Pacific گفت: تجاری تقاضا نشده است کاهش یافته است. آن شاهد افزایش سفارشات از بیمارستان ها و دیگر ضروری کسب و کار است که هنوز هم عامل.

منابع در مواد غذایی و دیگر خرده فروشان بهبود?

تقاضای نرم است کمی از اواسط ماه مارس به طوری که باید آن را آسان تر برای پیدا کردن کاغذ توالت. NCSolutions گفت: فروش پایین 62 درصد در حال حاضر نسبت به “اکستریم, خرید دوره” از مارس 11-24. اما آنها هنوز 6 درصد بالاتر از آنها قبل از coronavirus آمار ایالات متحده

Kroger, ملت, بزرگترین زنجیره مواد غذایی گفت: بسیاری از فروشگاه های آن در حال حاضر گرفتن بازگشایی از محصولات کاغذی هر روز یا هر روز دیگر. Kroger و دیگر خرده فروشان نیز ایجاد محدودیت در مقدار کاغذ توالت مردم می توانند در یک زمان.

هنگامی که همه چیز به حالت عادی بازگشت?

هیچ کس نمی داند. برای یک چیز جدید کروناویروس می تواند به طور دائم افزایش تقاضا برای خانوار کاغذ توالت.

“آیا نیروی کار و بازگشت به کار آنها را قبل از ؟ اگر مردم از خانه کار می کنند این می تواند بسیار طولانی تر می گوید:” NCSolutions مدیر عامل شرکت لیندا Dupree.

افزایش قیمت بر روی کاغذ توالت — به عنوان انجام شد و در سال 1973 در طول تحریم نفتی — ممکن است جلوگیری از احتکار, Garfield گفت. اما آن را سخت تر برای برخی از مصرف کنندگان به پرداخت هزینه است.

وجود دارد راه هایی برای کاهش کاغذ توالت استفاده می کنید ؟

ایالات متحده جستجو برای “قیمت محصولات” رسیده تمام زمان بالا در ماه مارس با توجه به گرایش های گوگل. Tushy که باعث می شود 100 دلار قیمت محصولات پیوست توالت, گفت: فروش مشخصی در اواسط ماه مارس هدف قرار دادن 1 میلیون دلار در یک روز. فروش هنوز هم در حال اجرا 10 بار جلوتر از پیش بینی Tushy گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im