‘شمع’: Madhuri Dixit Nene انتشار اولین تک croons بی ریا آهنگ از امید در میان coronavirus بحران

بالیوود بازیگر Madhuri Dixit دون بسیاری از کلاه و یکی از آنها او را صدا. این بازیگر که امروز منتشر شد اولین بار تنها با عنوان شمع و آن را مانند یک اشعه از امید و الهام بخش در میان این مستند با توجه به coronavirus بیماری همه گیر. این ویدئو باز می شود با یک شات از Madhuri که croons تعداد آرامی در حالی که نشسته در خانه او بود. قاب نگه می دارد سوئیچینگ بین Madhuri و جرقه بزند از ترک خیابان ها و بازارهای سراسر جهان است.

این ویدئو به اشتراک گذاشته شده توسط Madhuri در, رسمی, صفحه رسانه های اجتماعی. او نوشت: “خوشحال و هیجان زده و کمی عصبی! در اینجا من اولین آهنگ را برای همه شما برای لذت بردن. #شمع در حال حاضر به طور انحصاری بر روی Facebook و Instagram. من امیدوارم که شما آن را دوست دارم تا آنجا که ما ازش لذت برد ایجاد آن! دیدن کمتر است.”

 

Madhuri گذشته دیده می شد در Karan Johar دوره درام Kalank که در آن او با بازی یک فاحشه. این فیلم همچنین ستاره دار Sanjay Dutt, Varun Dhawan, Alia Bhatt, Aditya Roy Kapur و سوناکشی سینها در نقش های مهم. پیش از انتشار این فیلم Madhuri بود گفت: “این فوق العاده برای کار با چیزهای دیگر. او دارای انرژی شگفت انگیز; او مرا به یاد خیلی از خودم. او خیلی حرفه ای همیشه در زمان انجام کار خود را به خوبی و فقط می خواهد به پایان برساند و به خانه بروم. آلیا همراه با مطلقا هیچ چمدان و فوق العاده صفت است. چه درخشان بازیگر او است! من فکر نمی کنم ما را دیده اند کسی که به عنوان فوق العاده به عنوان او در یک مدت زمان طولانی. انتخاب او ساخت بسیار قدرتمند و معنی دار است. آلیا قطعا تغییر کل بازی با توپ است.”

Madhuri در حال حاضر در مستند با خانواده اش شده است و به اشتراک گذاری تصاویر و فیلم از رقص جلسات تمرین از صفحه اصلی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de