داوطلبانی که نمی تواند بازگشت به مدرسه ممکن است به نظر می رسد برای CBSE امتحان بورد در خانه خود در منطقه: HRD وزیر

دانش آموزانی که به خانه بازگشت با توجه به بسته شدن مدارس در سراسر کشور مستند بیش از coronavirus ممکن است به نظر می رسد برای انتظار CBSE امتحانات بورد در منطقه آنها در حال حاضر ساکن اتحادیه HRD وزیر رامش Pokriyal Nishank روز چهارشنبه گفت:.

هیئت مدیره مرکزی متوسطه آموزش و پرورش اعلام کرده بود که datesheet از کلاس 10 و 12 امتحانات در مارس 18. اما آن را به نور وجود دارد که بسیاری از دانش آموزان بودند که ساکن در خوابگاهها و امکانات رفاهی دیگر دور از خانه, بازگشت به خانواده خود را پس از یک مستند در سراسر کشور اعلام شد در 25 مارس.

پرداختن به این موضوع Nishank در زمان به توییتر با ارسال یک پیام ویدئویی گفت که چنین دانش آموزان نیاز به اطلاع رسانی خود را در مدارس و ترتیب ساخته می شود که برای معاینه در منطقه است.

“با توجه به COVID-19 بحران هزاران نفر از دانش آموزان رفت و برگشت به صفحه اصلی متحده است. با توجه به این CBSE تصمیم گرفته است که دانش آموزان می توانند نشستن برای امتحان در خانه خود در منطقه” او گفت: در صدای جیر جیر.

سازمان دیده بان کامل بیانیه HRD وزیر در اینجا:

به عنوان در هر CBSE datesheet باقی مانده مقالات بررسی شروع خواهد شد در تاریخ 1 ژوئیه به پایان خواهد رسید و در ژوئیه 15. جدا از datesheet هیئت مشترک دستورالعمل برای دانش آموزان خواهد شد که به نظر می رسد برای امتحان.

در حالی که کلاس 12 مقاله را که نمی تواند انجام شود با توجه به این مستند برگزار خواهد شد آزمون کلاس 10 برگزار خواهد شد تنها برای مقالات که مختل dut به شورش در شمال شرق دهلی نو در ماه فوریه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>