لغو پروازهای miffed مسافران بسیار در بازگشایی پرواز داخلی خدمات

به عنوان پرواز داخلی خدمات از سر در هند روز دوشنبه از ورود و خروج به عنوان بسیاری از 82 هواپیما شد اما لغو در ایندیرا گاندی در فرودگاه بین المللی در دهلی نو امروز. صحنه های مشابه باز شدن در سایر فرودگاه های بزرگ کشور از جمله کسانی که در بمبئی و چنای و بنگلور اگر چه برنامه پرواز در حال حاضر آماده شده از قبل.

صف طولانی متشکل از چندین مسافران دیده می شد در خارج از عمده ترین فرودگاه های هند امروز از جمله Chhatrapati Shivaji International Airport in Mumbai که در آن تصاویری نشان داد نا امید مسافران نشسته در خارج از فرودگاه پس از پروازهای خود را لغو شدند. مسافران همچنین بنا به گزارش ها و شکایت در مورد خطوط هوایی اطلاع آنها از خود را لغو پروازها تا آخرین لحظه و حتی پس از آن مناسب بدون تایید با توجه به پتانسیل تغییر زمان پرواز ارائه شده است.

گزارش را به نقل از مقامات فرودگاه عنوان کرد و گفت که این پرواز لغو شد به دلیل چندین ایالت گفتن دولت مرکزی است که آنها نمی خواهد بود قادر به راه اندازی این پرواز که بر اساس توافق شده بود پیش از آن.

به گزارش خبرگزاری آنی, زودتر, برنامه پرواز ساخته شده بود برای همه فرودگاه ها از جمله, West Bengal (عملیات پرواز از مه 28) ماهاراشترا (25 پرواز و 25 فرود در هر روز) و چنای (ورودی پروازهای مسافری محدود به 25 روز).

اما چند پروازهای هنوز هم به پایان رسید تا گرفتن لغو زیادی به بدون هیچ زحمتی از مشتریان است.

برخی از لغو پروازها به شرح زیر است:

width: 1280px; height: 588px;

width: 1280px; height: 582px;

width: 1280px; height: 495px;

پرواز داخلی خدمات را از سر در هند در روز دوشنبه پس از حدود دو ماه تعلیق به دلیل بیماری کروناویروس (COVID-19)-لازم در سراسر کشور مستند. با توجه به منابع بسیار برای اولین بار از این پروازها در زمان خاموش از ترمینال 3 به ایندیرا گاندی در فرودگاه بین المللی در دهلی نو امروز در 5 هستم و فرود در پونا در 6:42 AM.

به پروازهای دیگر به دنبال کت و شلوار در طول روز مسافران در حال نمایش با استفاده از یک دماسنج تفنگ قبل از سوار شدن به هواپیما در حالی که تصاویری نشان داد مواد غذایی و آشامیدنی (F&B) و رسانه های خرده فروشی باز کردن در IGI فرودگاه به عنوان به خوبی.

قبلا دولت مرکزی بود اطلاع داد که پرواز داخلی خدمات خواهد شد در هند از آوریل 25, در حالی که پروازهای بین المللی به زودی به عنوان به خوبی به عنوان بخشی از تدریجی خود را راه اندازی مجدد خدمات مسافرت هوایی در پی COVID-19 شیوع همه گیر.

تایید توسعه حمل و نقل هوایی عمران وزیر Hardeep سینگ پوری گفت: هیچ تناقضی بین پروازهای داخلی آغاز از مارس 25 و مستند در هند در حال تحمیل شده تا 31 مه.”

به مسافران توصیه شده است خود را شبانه روزی می گذرد همراه با آنها. آن نیز اجباری برای مسافران به دانلود Aarogya Setu موبایل برنامه در تلفن همراه خود کمک خواهد کرد که مقامات تعیین اگر نگران مسافران هستند که از یک COVID-19 کانون یا نه. اگر آنها این برنامه را بر روی تلفن خود و مسافران را مجبور به امضای تعهد اعلام کرد که آنها از COVID-19 عفونت است. مسافرت هوایی کارکنان نیز خواهد شد کمک به مسافران در دانلود نرم افزار در نقطه اگر آن را در حال حاضر بر روی تلفن خود را.

یک تفنگ حرارتی نیز استفاده می شود به صفحه نمایش مسافران قبل از ورود به پرواز.

اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده در بخشی از دولت مرکزی صادر شده است راهنمای سفر در پروازهای داخلی در سراسر فرودگاه های کشور است.

دولت مرکزی نیز با هدف به راه اندازی مجدد پروازهای بین المللی توسط اواسط ماه ژوئن یا ژوئیه اتحادیه حمل و نقل هوایی عمران وزیر Hardeep سینگ پوری گفت: در روز شنبه.

صحبت کردن با خبرنگاران پوری اظهار داشت که دولت سعی خواهد کرد برای شروع یک درصد خوبی از پروازهای بین المللی قبل از اوت اگر نه کل هواپیمایی کشوری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de