آیا کسی می تواند دریافت بن کارسون برای توضیح به تهمت که چینی و چین نیست همین ؟


Illustration for article titled Can Someone Get Ben Carson to Explain to Trump that Chinatown and China Aren’t The Same Thing?

عکس: مندل فا نگن (گتی ایماژ)

من می دانم که آن را به نظر نمی آید مانند وزیر مسکن و شهرسازی بن کارسون واقعا انسان هوشمند, اما من به شما اطمینان می دهم که قبل از افتادن به غرق جای او یکی از محبوب ترین در جهان جراحان مغز و اعصاب. او ممکن است جهان تنها جراح مغز و اعصاب. به طور جدی نام یکی دیگر از جراح مغز و اعصاب و بدون گوگل.

تبلیغات

بنابراین من می دانم که آن را به نظر می رسد مانند یک وظیفه بلند اما وقتی که می آید به تلاش برای توضیح مفاهیم مانند چرا ادم تنومند و بدقواره میگو واقعا که با وجود داشتن ادم تنومند و بدقواره به نام به رئیس جمهور, من به دنبال مرد اول برای جدا کردن دوقلوهای بهم چسبيده به انجام بلند کردن اجسام سنگین.

پس از آن کارسون کار با مغز است که من ساده لوحانه فکر که او می تواند کمک به رئیس جمهور در درک تفاوت بین چینی و چین است.

تبلیغات

روز پنج شنبه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن, جک Tripper کلارک Griswolds مشترک یک ویدیو از فوریه که در آن مجلس نانسی پلوسی “که منطقه شامل سن فرانسیسکو چینی طرفداران برای مردم به بازدید از محله سه هفته قبل از دولت صادر stay-at-home سفارشات به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.”

“به هر کس که شما باید به محله چینی ها. اقدامات احتیاطی گرفته شده توسط شهر ما. ما می دانیم که شده است وجود دارد یک نگرانی در مورد گردشگری و سفر در سراسر جهان, اما ما فکر می کنم آن را بسیار امن بود و در محله چینی ها و امید که دیگران خواهد آمد” پلوسی می گوید: در تصویری که اصرار مردمی به تبعیض آسیایی, کسب و کار متعلق به ان بی سی نیوز گزارش.

رئیس جمهور به نوعی تبدیل این فیلم به Pelosi تشویق مردم به”بسته” کالیفرنیا محله پس از او محدود پرواز از چین است.

“دیوانه نانسی پلوسی حذف شده و این از حساب توییتر خود را. او می خواست هر کس بسته به محله چینی ها پس از من از مرز بسته به چین,” او نوشت. “بر اساس بیانیه او مسئول بسیاری از مرگ و میر. او یک بی کفایت سوم رای سیاستمدار!”

تبلیغات

برای ثبت تهمت نمی در واقع نوار مردمی از چین, چیزی است که او می بالد در مورد اغلب در طول مطبوعاتی خود را “رالی” همایش “بلکه آن را محدود به ورود اتباع خارجی که سفر به این کشور در گذشته 14 روز. دولت ساخته شده استثنا به صورت فوری اعضای خانواده از شهروندان و ساکنان دائم” ان بی سی نیوز گزارش.

همچنین پلوسی سخنگوی جلب Hammill گفت: ان بی سی نیوز که سخنران نیست پست و حذف صدای جیر جیر.

تبلیغات

رئیس جمهور ناتوانی در افتراق بین چینی در سان فرانسیسکو و چین نگاه به بسیاری از مردم مانند رئیس جمهور انجام شد معمول خود را بیان نفرت و بسیاری از نام او بر روی آن.

از ان بی سی نیوز:

کنگره آسیایی و اقیانوسیه آمریکا کمیته های پارلمانی Rep. جودی چو D-کالیفرنیا و کریس لو بود که کابینه در دولت رئیس جمهور باراک اوباما. آنها با اشاره به این که آمریکایی های آسیایی تبار در حال تجربه یک افزایش قابل توجهی در نفرت حملات به COVID-19 و او را متهم کرد از فشار دادن این ایده که آمریکایی های آسیایی تبار هستند همیشگی خارجی.

مغلوب ساختن پیشی جستن جیر انعکاس نظرات او در مورد سخنران در یک کنفرانس خبری در مورد این بیماری همه گیر در چهار شنبه هنگامی که او را متهم پلوسی از “تلاش به سان فرانسیسکو احزاب در چینی.”

تیلور گریفین یک سخنگوی پلوسی در بیانیه ای گفت به ان بی سی نیوز که پلوسی می ایستد با محکومیت ضد آسیایی نژادپرستی.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن دقیقا می داند آنچه که او انجام می دهند و اگر او نمی کند و سپس ما کاملا ایرانی. و اگر تنها امید ما این است که پدربزرگ زیر لب سخن گفتن رپ با نام مستعار دکتر, مسکن, پس از آن ما واقعا پیچ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im