می میچ مک کانل اجتماعی فاصله از آمریکا ؟ در حال حاضر او را سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن Ham-Handed Coronavirus پاسخ در استیضاح


Illustration for article titled Can Mitch McConnell Social Distance From America? Now He’s Blaming Trump’s Ham-Handed Coronavirus Response on Impeachment

عکس: الکس Edelman (گتی ایماژ)

کنتاکی سناتور میچ مک کانل اثبات شده است که لاک پشت های نینجا واقعی هستند; این درست است که هیچ کس مایل به پایین به فاضلاب برای پیدا کردن.

چرا که او یک لزج-فاضلاب نشین, مک کانل در حال حاضر سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن را زشت پاسخ به کروناویروس در هیچ یک دیگر از دموکرات ها و فشار خود را برای استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه ژانویه است.

تبلیغات

“آن آمد در حالی که ما بسته بود در استیضاح محاکمه. و من فکر می کنم آن را منحرف توجه دولت به خاطر همه چیز هر روز همه چیز در مورد استیضاح و” رهبر اکثریت سنا در مصاحبه ای گفت: در این هیو هویت نشان می دهد, تپه گزارش.

تهمت نمی پاسخ زمانی که او باید تو; ما این را می دانیم. ما می دانیم که او می دانست که در مورد کوروناویروس ما می دانم آنچه که او گفت: در مورد کوروناویروس. ما می دانیم که او فرستاده برخی از 17.8 تن از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به چین و پس از آن سرزنش اوباما هنگامی که به نام آن.

تبلیغات

که در مغلوب ساختن پیشی جستن ما می دانیم که بیش از حد. و ما همچنین می دانیم که وقتی که می آید به حفاظت از مغلوب ساختن پیشی جستن خواهان را به عنوان PPE و آمد تا با انواع ادعا را مغلوب ساختن پیشی جستن embarrassments, gaffes نامناسب واکنش و اکنون coronavirus نرخ مرگ و دموکرات’ گسل. رئیس جمهور ایالات متحده بود آهسته پاسخ به این جهانی همه گیر و او را به خود آن.

تبلیغات

“بیش از 160000 آمریکایی که آزمایش مثبت برای COVID-19 و بیش از 3000 نفر کشته شده اند از این ویروس در کشور” تپه گزارش.

تپه یادداشت:

چین گزارش اول خود را شناخته شده مرگ با توجه به کروناویروس در Jan. 11 بعد از محققان در کشور کشف یک بیماری ناشناخته تا به حال آلوده ده ها تن از مردم است.

توسط Jan. 20, کشورهای خارج از چین از جمله ژاپن و کره جنوبی گزارش داد که ویروس در حال گسترش و در Jan. 23 مقامات چینی مهر و موم کردن شهر ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده است.

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد یک اورژانس بهداشت جهانی در ژانویه. 30 و در Jan. 31 مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مسدود اتباع خارجی که به چین سفر کرده در دو هفته گذشته از ورود به ایالات متحده است. اما اعضای خانواده از شهروندان ایالات متحده و اقامت دائم بودند اجازه بازگشت به ایالات متحده

مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد شده است برای گرفتن این ویروس به طور جدی به اندازه کافی برای اولین بار در.

رئیس جمهور گفت: CNBC جو Kernen در Jan. 22 در مجمع جهانی اقتصاد در داووس: “آن یک نفر در آینده از چین است. ما آن را تحت کنترل. این خواهد بود فقط خوب است.”

تبلیغات

من سعی کردم به نوشتن در مورد تهمت به بی کفایتی با روزنامه نگاری یکپارچگی اما که ما شوخی می کنید ؟ تهمت نمی دانم چه اهمیتی در جریان است با coronavirus یا مردم آمریکا یا جهان او را ندارد به این دلیل که او عایق توسط شهروند ارشد جهش رهبر اکثریت و خود را بی پروا گروه از shitbags حاضر به خم شدن خود را به رقص باله موقعیت که ژیمناست سیمون Biles لبخند برای محافظت از خود.

Ole میچ-ass nigga. خود را با میچ-باسن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im