خرید رپورتاژ

Call of the wild – شیوه زندگی

به روز شده: Feb 16, 2020, 09:06 IST | نسرین Modak Siddiqi | بمبئی

تیز سمت خلاق خود را با ثبت نام برای یک جشنواره در جنگل برای طعم موسیقی و مدیتیشن.

The fest covers everything from music to talks and workshops

این جشنواره را پوشش می دهد همه چیز را از موسیقی به مذاکرات و کارگاه های آموزشی

تصور کنید که در جنگل در نظر گرفتن یک پیاده روی در کنار رودخانه گوش دادن به یک ذهن خلاق صحبت می کنند در حالی که شما گرم به اتش. فکر می کنم اکتشافی فضایی بشاش با هنر تاسیسات ذهن خم شدن کلاس های درس دارای دو گوش ضربان یوگا و مدیتیشن; فلفلی با خنده بحث و 3 am قهوه جلسات. در نسخه دوم از F از X هند برای اولین بار چهار روزه مسکونی جنگل جشنواره وجود دارد دامنه کافی برای سازندگان برای یادگیری و تقویت روانی خود را به وضوح. طراحی شده با پایداری اولین طرز فکر نسخه دوم این جشنواره می گوید: بنیانگذار Jaytirth Ahya با هدف “آشکار یک محرک به عنوان نامشهود به عنوان خلاقیت به تعاملی مسکونی, خلاق, کارناوال, انزال, جنگل جشنواره است.”

شما می تواند به جلو نگاه به یک جامعه از 300 سازندگان شکستن نان به عنوان آنها در مورد آینده از خلاقیت است. همچنین در این سال های جشنواره کودک و دوستانه با کودکان بالاتر از دو سال مجاز به حضور با مادران خود. در یک روز 300 نفر خواهد همکاری برای ایجاد ضرب و شتم است که تبدیل خواهد شد به F از X ریتمیک سرود برای سال. “این است که به معنای واقعی کلمه قبیله تماس بگیرید. آن خواهید بود رهبری یک DJ در اول شب و صبح روز بعد تمام اعضای قبیله آن را در تلفن های خود را” توضیح می دهد که Ahya. به اطمینان حاصل شود که کسانی که حضور ژل وجود دارد یک روند درخواست و شرکت کنندگان غربالگری و انتخاب هیئت مدیره. “این مهم است که به آسیب پذیر به اندازه کافی به خودتان اجازه دهید رایگان به فکر می کنم, دریافت, درک و فرو رفتن. این روند به نظر می رسد در آنچه که هر فردی را به جدول به ارمغان بیاورد.”

Call of the wild

در حالی که جلسات اجازه می دهد تا شما را به حفر کردن عمیق تر به منافع خلاق مانند ساخت محتوای ویروسی درآمد به عنوان یک مترجم آزاد و کیسه پروژه های خلاق وجود دارد همچنین تجربیات معنوی هک و آموخته های برای ذهن و دست در کارگاه های آموزشی است که اجازه می دهد تا شما را به تعامل با مواد جدید و دستگاه های.

آنچه F از X جنگل جشنواره
که در آن: پارک ملی جیم کوربت
زمانی که: فوریه 20 تا 23
مطلب: 26,000 تومان برای هر نفر به بعد
www.fofxfestival.com

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im