آتش سوزی کالیفرنیا قربانیان ترس آنها می شود گذشته در پرداخت

سان فرانسیسکو — A $13.5 میلیارد دلار حل و فصل بین قربانیان کالیفرنیا آتش سوزی فاجعه بار و ابزار مورد سرزنش آنها باعث قرار بود به برخی از آرامش و امید به مردم هنوز از وضعیتی وخیم از ویرانی.

به جای این برخورد موجب سردرگمی و خشم سوء ظن و ناامیدی به عنوان قربانیان سازمان های دولتی و وکلای دست و پنجه نرم برای قطعه خود را از پای.

بیش از 81,000 زمینه ادعا می کند برای حل و فصل صندوق تنظیم مرحله به صورت بالقوه نوعی بازی فوتبال راگبی به عنوان Pacific Gas & Electric تصدیق به ظهور از یکی از پیچیده ترین موارد ورشکستگی در تاریخ ایالات متحده در ماه ژوئن 30.

“چگونه است که این به هیچ وجه عادلانه که واقعی قربانیان این آتش سوزی یا هر یک از آتش سوزی قرار دارد در بسیار پایین از فهرست اولویت” نوشت: میشل بارکر 54 در نامه اخیر به U. S ورشکستگی قاضی دنیس Montali که نظارت بر حل و فصل است. بارکر از دست داده و خانه اش را به 2018 آتش که از بین برود بهشت, کالیفرنیا.

تنش ممکن است جوش در جلسه روز شنبه با تمرکز بر این که آیا فدرال و سازمان های دولتی مجاز به ضربه بزنید صندوق برای جبران هر یک از 4 میلیارد دلار آنها doled پس از آتش سوزی. سلامت زنجیره ای Adventist Health نیز به دنبال حداقل 1 میلیارد دلار ضرر و زیان از آن به شدت آسیب دیده و در بیمارستان در بهشت و وکلا می توانند سعی می کنند تا به یک سوم است.

قربانیان نیز ناراحت است که نیمی از حل و فصل و یا $6.75 میلیارد دلار خواهد بود پرداخت سهام از PG&E این شرکت مسئول برای اذیت نمودن زندگی خود را.

سهام پرداخت ممکن است یک استراتژی هوشمندانه گفت: San Francisco ورشکستگی وکیل مایکل شیرین, چرا که می تواند آن را مشکل تر برای کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به دنبال از طریق تهدید از دولت حمایت تصاحب اگر PG&E را ندارد اصلاحات.

دولت تصاحب خواهد به احتمال زیاد علت سهام این شرکت به کاهش بیشتر, کاهش ارزش قربانیان حل و فصل است.

“آنها در حال تبدیل شدن قربانیان به سپر انسانی,” شیرین گفت. “شما فقط رفتن به ورشکستگی به دلیل وجود ندارد به اندازه کافی برای رفتن به اطراف برای همه است.”

بارکر که از دست او در بهشت خانه است که در میان ده ها تن ساخت پرشور درخواست به Montali درخواست او را به دوباره کاری یک قرارداد او در ماه دسامبر به تصویب. بیش از 1600 آتش سوزی قربانیان امضا آنلاین طومار خواستار حل و فصل ناعادلانه است.

PG&E “است که ساختمان را از ما ضرر و زیان در یک معنا” گفت: Jason حوصله 48 که شمال کالیفرنیا شراب کشور خانه نابود شد در سال 2017. “این مهم است در نظر من که این فصل انجام می شود با فکر و مراقبت است.”

امکان سازمان های دولتی بهره برداری از صندوق خشم مردم هنوز به دنبال مکان های جدید به زندگی پس از از دست دادن خانه های خود و در برخی موارد هنوز هم عزادار عزیزان که جان در بدترین آتش سوزی مدرن در تاریخ ایالات متحده است.

Montali که همچنین ریاست PG&E قبلی ورشکستگی از 2001-2004 هرگز چپ هر گونه شک که جبران آتش سوزی, قربانیان خود را اولویت جدید در این مورد آغاز شد که در ژانویه 2019. متقاضیان باید پس از ثبت بیش از 50 میلیارد دلار در آتش سوزی ادعا می کند که این ابزار پیشنهاد اقامت در مجموع $25.5 میلیارد دلار که شامل بازپرداخت برای شرکت های بیمه و چیزهای دیگر.

وکیل به نمایندگی از قربانیان واگذار حل و فصل کامل نیست اما آنها می گویند این بهترین معامله ممکن است تحت شرایطی.

هنوز هم وجود دارد یک رشد احساسات در میان قربانیان است که آنها در حال گرفتن یک معامله خام آنها باید آن را رد کند حتی اگر این بدان معناست که انتظار طولانی تر پرداخت می شود.

“من می خواهم شما بدانید که بسیاری از ما درک آنچه اتفاق می افتد و که ما را از حرکت آسمان و زمین به آن را متوقف کند” عهد Lisa Williams, 59, یکی دیگر از بازماندگان از سال 2018 اردوگاه آتش در یک Feb. 6 نامه. ویلیامز که در حال حاضر زندگی در لاس وگاس شروع به یک آتش سوزی, قربانیان گروه در Facebook مخالفت زمان معامله است.

ترکیب نا امیدی بیش از برنامه ریزی برای پرداخت آنها را در انبار PG&E توافق به حل و فصل پول نقد از 11 میلیارد دلار به بازپرداخت حدود 110 شرکت های بیمه برای پرداخت ضرر و زیان به policyholders.

“ما نه تنها باید صبر کنید برای دریافت پرداخت می شود اما ما می خواهم که بستگی به شرکت بازیابی” گفت: حوصله, که گفت که او نقل مکان کرد و چند بار پس از از دست دادن خانه خود و جایی نزدیک به بازسازی در اموال خود را. “اگر آتش دوباره می آید چه خواهد شد به قیمت سهام?”

آخرین بار PG&E پدید آمده از ورشکستگی در مارس سال 2004 سهام آن بیش از دو برابر شده در حالی که پرداخت میلیاردها دلار سود. PG&E سهام غرق شده به عنوان کم به عنوان $3.55 چهار ماه پیش, اما پس از بازگشت به $16 به 18 دلار در هر سهم تا حد زیادی در مذاکرات شرکت خواهد بود قادر به ارائه طرح های خود را از رکورد سود آن را به عنوان پرش از ورشکستگی است.

اسناد دادگاه می گویند هیچ یک از قربانیان را مجبور به قبول PG&E سهام اگر آنها نمی خواهند اما این روند برای انتخاب جایگزین نشده است املای نشده است.

سارا بیتس 67 ساله سابق پرستار که رفت به ویرجینیا پس از از دست دادن او در بهشت خانه در سال 2018 گفت: کسانی که تحت تاثیر بسیاری هستند که “پرتاب کنار.”

“من لازم نیست مقدار زیادی از ایمان است که من قصد دارم برای دیدن هر گونه جبران خسارت قابل توجهی در پایان از آن همه” Bates گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>