پلیس کالیفرنیا در پاسخ به یک نوجوان با داشتن یک تشنج توسط جوراب توری, جوراب او


عکس: Spencer Platt (گتی ایماژ)

من واقعا نمی دانند که جهان ما زندگی می کنند گاهی اوقات. خوب بیشتر از زمان. برای مثال چرا پلیس نمی فهمم چرا ما باید یک میلی برای آنها را زمانی که آنها به نوبه خود در اطراف و چیزهایی شبیه به این ؟

با توجه به NBC News, Lourdes Ponce, یک مادر در کالیفرنیا است طبعا ناراحت پس از یک حادثه مربوط به فرسنو ، دخترش به نام 911 برای کمک های پزشکی به عنوان او 16 ساله برادر شد مبتلا به تشنج را در یک رستوران. بدن دوربین فیلم نشان می دهد که هنگامی که یک افسر در صحنه وارد شدند او بلافاصله تلاش می کند به دستبند کودک و قرار دادن او در یک ماشین گشت. که شما می دانید, یک عجیب و غریب و رک و پوست کنده غیر ضروری پاسخ به کسی که رفتن را از طریق یک بحران پزشکی.

تبلیغات

این تصویری است که بسیار سخت به تماشای. کودک برای تلفن های موبایل به طوری freaked در طول حادثه و پلیس هیچ چیز به حل و فصل او را و یا اطمینان دادن به خانواده. من معنی آنها را نمی داد اما اگر یک بچه است که رفتن را از طریق یک اورژانس پزشکی شما باید به انجام همه چیز را برای اطمینان بخشیدن به آنها از طریق این وضعیت است. به ویژه هنگامی که آن را یک بیماری عصبی است. او نمی هر چیزی در او نیست کسی صدمه دیده است و هنگامی که آنها او را در بر داشت او فر در حمام با مادر خود را. او یک تهدید. چرا پلیس حتی وجود دارد ؟ پدر بزرگ من رنج می برد از تشنج و when ما نیاز به 911 تماس بگیرید تنها یک آمبولانس و ماشین آتش نشانی واردهیچ پلیس. من می دانم که حدیثی اما به نظر می رسد که پاسخ مناسب در نظر من است.

مادر می گوید او در بیمارستان دوره نقاهت اما او هنوز هم دچار آسیب های روانی از این رویداد. فرزنو اداره پلیس می گوید که در امور داخلی هستند بررسی حادثه است.  

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im