کالیفرنیا تاثیر گذار که licked از صندلی توالت با عنوان “coronavirus چالش’ در حال حاضر آزمایش مثبت

به عنوان تعدادی از coronavirus مثبت بيماران نگه داشته و رو به افزایش در این ماه یک Infinite تاثیر گذار ساله, لیس صندلی توالت در هواپیما شروع یک, عجیب و غریب “coronavirus چالش”. یکی از کسانی که در زمان چالش بود کالیفرنیا ‘گذار’ که توئیت کردن تصویری از خود, لیس صندلی توالت.

او در حال حاضر آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

در یک ویدیو ارسال شده در توییتر در مارس 20, Larz, 21, دیده می شود, لیس صندلی توالت. او در زیر نویس این ویدئو به عنوان “RT به گسترش آگاهی برای Coronavirus 🙂 (sic).”

در یکی دیگر از پست دو روز بعد Larz ارسال شده تصویری از خودش را از تخت بیمارستان. “من آزمایش مثبت برای coronavirus,” او نوشت.

کاربران توییتر در واکنش با عصبانیت به پست خود خواستار آن سرنوشت. حساب توییتر خود را در حال حاضر معلق شده است.

“چرا این ادم احمق و ابله گرفتن درمان می شود ؟ او باید در زندان نیست و مصرف حیاتی تخت بیمارستان” تلویزیون بریتانیا میزبان Piers Morgan توییتی.

این می آید به عنوان تعدادی از COVID-19 نفر در ایالات متحده رسیده 55,568 روز چهارشنبه با بیش از 800 نفر در حال مرگ به علت ویروس.

این ‘coronavirus چالش’ برانگیخته شد با 22 سال Infinite احساس آوا لوئیس که نوشته شده یک ویدیو با عنوان ‘coronavirus چالش است.’

در شش-فیلم دوم او دیده می شد خیزان پایین و صندلی توالت در هواپیما قبل از نشستن پشت و ساخت نشانه صلح با او دست.

همه گیر و تاکنون نزدیک به 20 ، 000 زندگی و آلوده بیش از 4.4 لاخ مردم است. با 6820, ایتالیا, ثبت بیشترین تعداد مرگ و میر با چین دارای بیشترین تعداد از موارد با 81,661.

مرگ و میر در اسپانیا پیشی گرفته است که از چین و چهار کشور اروپایی ضبط 3434 مرگ و میر پیش از چین 3285 به گفته جان هاپکینز دانشگاه coronavirus پایگاه داده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de