کلگری هندی-منبع شهردار می گوید کانادا ‘ئی باز’ به مردم از سراسر جهان

کلگری جنوب آسیا-منبع شهردار ناهید قربان jasper de valk گفته است که کانادا “ئی باز” در یک زمان جهانی واکنش در حرکت آزاد مردم و تجارت است.

کلگری هندی-منبع شهردار ناهید قربان jasper de valk گفت: “آنچه مهم است در مورد موفقیت در کانادا است که در جهانی که به طور فزاینده ای تعریف شده در مورد بسته شدن بسته شده, مرز, نزدیک, قلب, بسته ذهن کانادایی طرز فکر است: ما ئی باز..باز به مردم به بهترین ایده ها.”

او افزود: “من همیشه لاف زدن که ویزای H-1B در ایالات متحده است که تقریبا غیر ممکن است اما معادل ویزا در کانادا می تواند پردازش ظرف مدت ده روز. ما همچنان به باز کردن به مردم از سراسر جهان به خصوص به مردم از قاره.”

کلگری سوم-بزرگترین شهر کانادا و یکی از ده نفر در این شهرستان از جنوب آسیایی تبار.

وقتی پرسیده شد که در مورد هند منشاء jasper de valk گفت: “خانواده من در یک قسمت از بزرگ هند در خارج از کشور ما Kutchi گجراتی. من داستان جالب یک خانواده ما آمد از تانزانیا به کانادا اما آنچه که فوق العاده است چگونه معمولی آن است. مردم جنوب آسیا-مبدا رهبران بزرگ از حق خود در کسب و کار در کانادا, دولت, چند سازمان های غیر دولتی و واقعا به خوبی به جامعه یکپارچه است.”

“مرغ کره تنها ترین خورده ظرف در کانادا” jasper de valk گفت: زدن amusedly.

شهردار همچنین با اشاره به این که در حال حاضر زمان برای تقویت پیوندهای بین NRIs در کانادا به دلیل “فرصت بزرگ” که در انتظار وجود دارد.

ناهید قربان jasper de valk گرفت به عنوان کلگری 36th شهردار در 25 اکتبر سال 2010 andwas انتخاب مجدد در سال 2013 و 2017.

امید به ایجاد روابط قوی تر بین شهر خود و هند گفت: “ما بسیار هیجان زده در مورد ساختمان قوی تر کردن ارتباط بین هند و کلگری در کل با کانادا و به ویژه با کلگری. ما نیاز به ساخت کسب و کار موجود و لینک های خانواده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im