Cale ماکار پیشرفت به سمت بازگشت به بهمن اردوگاه آموزشی

Cale ماکار انجام شده فردی بر روی یخ دریل پنج شنبه قبل از بهمن تمرین در یک سیگنال است که در کلرادو standout rookie defenseman نزدیک شدن بازگشت به اردوگاه های آموزشی.

ماکار یکی از سه فینالیست برای NHL rookie از سال skated با این تیم از روز شنبه پس از ذکر “نا مناسب” برای بازی با لیگ سیاست منع تیم از انتشار آسیب/بیماری اطلاعات در مورد فردی بازیکنان است.

ماکار تعجب نبود و مربی Jared Bednar ناتوانی به نظر سوخت حدس و گمان است که ماکار می تواند آزمایش مثبت برای COVID-19 با شرکت چهار شیوه های از دست رفته. اما کسانی که ترس له زمانی که 21 ساله defenseman کشف شد پنج شنبه تیر اندازی pucks در پپسی سنتر.

“داشتن کیل پشت در یخ خوب است نشانه مثبت” Bednar گفت. “او را به خارج وجود دارد کار خود را و امیدوارم او را قادر به پیوستن به این گروه در اینجا به سرعت و آماده برای رفتن زمانی که ما به ادمونتون.”

بهمن رو به جلو ناتان MacKinnon نیست تمرین پنج شنبه و Bednar قادر به ارائه زمینه را برای غیبت او. MacKinnon با خبرنگاران صحبت می کرد روز شنبه در یک کنفرانس ویدیویی تماس بگیرید.

انتشار Kraken. NHL پنج شنبه اعلام کرد که آن سیاتل تیم توسعه (مجموعه ای برای شروع بازی در سال 2021) رسما نام — سیاتل Kraken. بهمن مربی Jared Bednar تایید شده: “من آن را دوست دارم.”

“این هیجان انگیز” Bednar ادامه داد. “داشتن شهرهای جدید در لیگ و برخی از پایگاه های فن است که همیشه چیز خوبی است. … من نمی توانم صبر کنید برای رفتن به بازی وجود دارد.”

اضافه شده کلرادو به جلو گیب Landeskog: “من فکر می کنم آن را بسیار جذاب است که ما در حال گرفتن یک تیم دیگر و به خصوص شهر سیاتل. من شخصا هرگز اما من در حفظ و شنیدن چیزهای زیادی در مورد آن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net